Gminne Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

 

Termin:                                   21.05.2018 r.

Miejsce:                                 stadion MKS Wisłok Strzyżów

Ilość drużyn:                       dziewczęta       –    6

                                                    chłopcy               –    5

 

dziewczęta:

  1. SP 2 Strzyżów                                                     338 pkt.
  2. SP 1 Strzyżów                                                     319
  3. SP Żyznów                                                            217
  4. SP 1 Wysoka Strzyżowska                          189
  5. SP Grodzisko                                                       170
  6. SP Żarnowa                                                          106

Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

najlepsze wyniki indywidualne:

  1. Klaudia Drozd               – SP 2 Strzyżów            106 pkt
  2. Maryla Wojtczak         – SP 1 Strzyżów            101
  3. Jagoda Kozikowska   – SP 2 Strzyżów               94
składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Patrycja Chlebica, Klaudia Drozd, Martyna Hus, Jagoda Kozikowska, Wiktoria Pytko, Karolina Wyciślak, Daria Zaremba.

opiekun: Maciej Piekarz

 

SP 1 Strzyżów:

Karolina Haligowska, Emilia Kwater, Maja Marciniak, Milena Moskwa, Milena Pas, Maryla Wojtczak.

opiekun: Renata Balicka

 

SP Żyznów:

Kornelia Rudnik, Kinga Szaro, Dominika Wieszczek, Nikola Wieszczek, Gabriela Zamorska, Wiktoria Ziobro.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Karolina Baran, Emilia Dziok, Natalia Kawa, Patrycja Tabak, Julia Sokulska, Katarzyna Strzępek, Weronika Szetela, Lena Ziobro.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP Grodzisko:

Klaudia Cynarska, Dominika Głowacka, Karolina Grodzka, Julia Głowacka, Alicja Kopala, Milena Michalska, Daria Strzępek, Nikola Strzępek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP Żarnowa:

Kinga Grochowska, Klaudia Grochowska, Zuzanna Machoś, Małgorzata Ruszała, Emilia Turoń.

opiekun: Piotr Ziobro

chłopcy:

  1. SP 2 Strzyżów                                          285 pkt.
  2. SP Żarnowa                                               165
  3. SP Grodzisko                                            153
  4. SP 1 Strzyżów                                             94
  5. SP 1 Wysoka Strzyżowska                  60

Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

 

najlepsze wyniki indywidualne:

  1. Kacper Łukaszek               – SP 2 Strzyżów     83 pkt.
  2. Kacper Włodyka               – SP 2 Strzyżów     76
  3. Dawid Bujak                        – SP 2 Strzyżów      75
składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Dawid Bujak, Krystian Futoma, Kacper Łukaszek, Bartosz Matera, Kornel Szymański, Kacper Włodyka.

opiekun: Maciej Piekarz

 

SP Żarnowa:

Kamil Adamczyk, Dominik Bilski, Bartosz Drążek, Łukasz Markowski, Wiktor Micał, Bartosz Ziemniak.

opiekun: Piotr Ziobro

 

SP Grodzisko:

Antoni Bielak, Kacper Fąfara, Miłosz Michalski, Karol Szypuła, Dawid Trela, Konrad Wawrzonek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Strzyżów:

Adam Jaksan, Wojciech Ossowski Gabriel Wilusz, Radosław Woda, Maksym Wnęk.

opiekun: Robert Grabowski

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Jakub Dziok, Damian Jakubus, Mateusz Kowal, Jakub Piątek, Michał Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *