Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej

 

Termin:                                     08.06.2018 r.

Miejsce:                                   boisko „Orlik” Strzyżów

Ilość drużyn:                         7

 

wyniki meczów:

SP 1 Strzyżów                  –           SP Żarnowa                              3:1

SP 2 Strzyżów                  –          SP Dobrzechów                      4:0

SP 2 Wysoka Strzyż.    –          SP Żyznów                                 5:1

SP Żarnowa                      –          SP 1 Wysoka Strzyż.             2:1

SP 1 Strzyżów                 –          SP Żyznów                                  2:1

SP 2 Strzyżów                 –          SP 1 Strzyżów                        11:0

SP 2 Wysoka Strzyż.   –          SP 1 Wysoka Strzyż.              1:0

 

mecz o 3 miejsce:

 

SP 1 Strzyżów                –          SP Żarnowa                                3:1

finał:

 

SP 2 Strzyżów                –         SP 2 Wysoka Strzyż.               3;0

 

kolejność końcowa:
  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP 2 Wysoka Strzyżowska
  3. SP 1 Strzyżów
  4. SP Żarnowa
  5. SP 1 Wysoka Strzyżowska
  6. SP Żyznów
  7. SP Dobrzechów

    Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

 

składy drużyn:

 

SP 2 Strzyżów:

Kacper Arciszewski, Szymon Chmiel, Szymon Dunajski, Kacper Fąfara, Adrian Hus, Kacper Kulik, Mateusz Kowalczyk, Patryk Majewski, Krystian Matłosz, Konrad Nagrodzki, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Kacper Szlachta.

opiekun: Leszek Szczęch

 

SP 2 Wysoka Strzyżowska:

Adrian Grochowski, Dariusz Strzępek, Dawid Śliwa, Dawid Wilk, Michał Wilk, Krystian Wojtaszek, Dawid Złotek.

opiekun: Marta Draga

 

SP 1 Strzyżów:

Mateusz Bielański, Kacper Flaga, Krystian Godek, Adam Jaksan, Szymon Oliwa, Patryk Ossoliński, Michał Presnal, Paweł Puc, Bartłomiej Szetela, Kamil Szetela, Konrad Tobiasz, Maksym Wnęk, Kamil Złotek.

opiekun: Robert Grabowski 

 

SP Żarnowa:

Oliwier Dobek, Hubert Czech, Bartosz Drążek, Wiktor Fortuna, Sebastian Fura, Mateusz Markowski, Kornel Matłosz, Szymon Moskwa, Dawid Pękosz.

opiekun: Witold Kuta

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Maja Pietrasz, Aleksander Biernat, Artur Biernat, Adrian Czaja, Dawid Czaja,  Łukasz Gorczyca, Krystian Hart, Jakub Piątek, Kamil Tabak, Maciej Tabak, Kamil Tutak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP Żyznów:

Szymon Gorczyca, Błażej Jarosz, Kacper Jarosz, Kamil Jarosz, Patryk Kozak, Norbert Pasternak,  Kacper Pęcak, Kacper Piskadło. Mateusz Wieszczek.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP Dobrzechów:

Szymon Bigos, Franciszek Moskwa, Dominik Pirga, Kamil Rokita, Filip Siemianowski, Marcel Skwierz, Michał Szetela, Jakub Wójcik, Robert Zimny.

opiekun: Piotr Hałas

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *