Gminne Igrzyska Dzieci w szachach

 

Termin:                                       28.10.2019 r.

Miejsce:                                     SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                           5

 

wyniki meczów:

 

SP 1 Strzyżów – SP Glinik  Zaborowski                   4:0

SP 2 Strzyżów – SP Dobrzechów                                4:0

SP Dobrzechów – SP 1 Wysoka Strzyżowska     3:1

SP 1 Strzyżów – SP 2 Strzyżów                                    3:1

SP 2 Strzyżów – SP 1 Wysoka Strzyżowska         4:0

SP Glinik Zaborowski – SP Dobrzechów                3,5:0,5

SP 1 Strzyżów – SP 1 Wysoka Strzyżowska         4:0

SP 2 Strzyżów – SP Glinik Zaborowski                    3,5:0,5

SP 1 Strzyżów – SP Dobrzechów                                3,5:0,5

SP Glinik Zaborowski – SP 1 Wysoka Strzyż.     3,5:0,5

 

kolejność końcowa:
  1. SP 1 Strzyżów
  2. SP 2 Strzyżów
  3. SP Glinik Zaborowski
  4. SP Dobrzechów
  5. SP 1 Wysoka Strzyżowska
                                       Awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie pierwsze drużyny.

 

składy drużyn:

SP 1 Strzyżów:

Natalia Gadamska, Gabriela Gorczyca, Tomasz Gale4j, Maksym Wnęk.

opiekun: Robert Grabowski

 

SP 2 Strzyżów:

Anita Cynarska, Emilia Sołtys, Miłosz Antonik, Szymon Furtek, Kacper Salamon.

opiekun: Bartłomiej Surowiecki

 

SP Glinik Zaborowski:

Nikola Sójka, Mateusz Bober, Michał Matłosz, Dominik Sójka.

opiekun: Piotr Ziobro

 

SP Dobrzechów:

Emilia Szpiech, Kacper Brzykowski, Igor Nowak, Marcel Skwierz.

opiekun: Mariusz Gadzina

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Natalia Kawa, Patrycja Tabak, Jakub Piątek, Michał Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa LA

Termin:                                             13.09.2019 r.
Miejsce:                                           stadion MKS Wisłok Strzyżów
Ilość uczestników:                    dziewczęta       –           32
                                                              chłopcy              –            52
dziewczęta:

bieg na 100 metrów:

  1. Andżelika Jarema SP Żarnowa 15,36 s.
  2. Julia Motyka SP Dobrzechów 15,69
  3. Julia Łyszczarz SP 2 Strzyżów 15,73
  4. Izabela Szaro SP Żyznów 16,06
  5. Martyna Głowacka SP Grodzisko 16,18
  6. Gabriela Reguła SP Dobrzechów 16,41
  7. Zuzanna Mazur SP 2 Strzyżów 16,54
  8. Wiktoria Szpiech SP Żyznów 17,09
  9. Alicja Barć SP Żarnowa 17,38
10. Wiktoria Jarema SP Grodzisko 17,81
11. Klaudia Bożek SP Żyznów 17,84
12. Weronika Markowska SP Żarnowa 18,30
13. Gabriela Rec SP 2 Wysoka Strzyżowska 18,34
14. Dominika Grochowska SP 2 Wysoka Strzyżowska 18,45
15. Patrycja Strzępek SP Grodzisko 19,50

 

bieg na 300 metrów:

  1. Kamila Szetela SP 2 Wysoka Strzyżowska 58,11 s.
  2. Laura Wilusz SP 2 Strzyżów 60,08
  3. Klaudia Skalska SP 2 Wysoka Strzyżowska 60,94
  4. Katarzyna Szlachta SP 2 Strzyżów 61,63
  5. Karolina Polak SP 2 Wysoka Strzyżowska 62,96
  6. Martyna Niedziela SP Grodzisko 71,07

 

 bieg na 600 metrów:

  1. Wiktoria Róg SP Grodzisko 2,29 min.
  2. Karolina Kucharska SP Żyznów 2,41
  3. Natalia Szczypta SP 2 Strzyżów 2,43

 

pchnięcie kulą:

  1. Weronika Haczela SP Żarnowa 8,05 m.
  2. Zuzanna Lepak SP Grodzisko 6,90
  3. Julia Trela SP Grodzisko 6,40
  4. Izabela Kozioł SP Grodzisko 4,75

 

skok w dal:

  1. Joanna Borys SP 2 Strzyżów 3,54 m.
  2. Klaudia Ożóg SP Żyznów 3,46
  3. Oliwia Lecnar SP 2 Strzyżów 3,15
  4. Gabriela Kudła SP Żyznów 2,89

 

rzut oszczepem:

Nie zgłoszono żadnej zawodniczki.

 

sztafeta 4 x 100 m.:

 1. SP 2 Strzyżów 65,24 s.
 2. SP Żarnowa 66,13
 3. SP Żyznów 66,59
 4. SP Grodzisko 68,32

Awans do zawodów powiatowych uzyskały trzy pierwsze zawodniczki w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.

 

 

chłopcy:

 

bieg na 100 metrów:

  1. Arkadiusz Bełch SP Grodzisko 13,14 s.
  2. Szymon Maźnicki SP Dobrzechów 13,36
  3. Dawid Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska 13,54
  4. Szymon Oliwa SP 2 Strzyżów 13,59
  5. Szymon Gruca SP 2 Strzyżów 13,64
  6. Aleksander Biernat SP1 Wysoka Strzyżowska 13,78
  7. Sebastian Lew SP Żyznów 13,88
  8. Szymon Moskwa SP Żarnowa 13,89
  9. Mateusz Kowalczyk SP 2 Strzyżów 14,14
10. Michał Dobek SP Grodzisko 15,87
11. Patryk Drozd SP 2 Wysoka Strzyżowska 16,09
Kamil Jarosz SP Żyznów 16,09
13. Oskar Kempiński SP Glinik Zaborowski 16,13
14. Korneliusz Matłosz SP Żarnowa 16,18
15. Krystian Wojtaszek SP 2 Wysoka Strzyżowska 16,44
16. Bartłomiej Moskwa SP Grodzisko 16,64
17. Robert Zimny SP Dobrzechów 16,89

 

bieg na 300 metrów:

  1. Piotr Wójtowicz SP Dobrzechów 47,81 s.
  2. Dawid Śliwa SP 2 Wysoka Strzyżowska 50,37
  3. Adrian Hus SP 2 Strzyżów 50,58
  4. Kacper Arciszewski SP 2 Strzyżów 52,35
  5. Krystian Strzępek SP Grodzisko 53,08
  6. Wiktor Fortuna SP Żarnowa 53,09
  7. Sebastian Kępa SP Grodzisko 56,35
  8. Hubert Czech SP Żarnowa 58,35
  9. Maciej Tabak SP 1 Wysoka Strzyżowska 64,24
10. Artur Biernat SP 1 Wysoka Strzyżowska 68,66
11. Oskar Stefanik SP Dobrzechów 75,21

 

bieg na 1000 metrów:

  1. Michał Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska 3:29 min.
  2. Radosław Moskwa SP 2 Strzyżów 3:30
  3. Szymon Dunajski SP 2 Strzyżów 3:41
  4. Michał Szetela SP Dobrzechów 3:47
  5. Mateusz Traciak SP Grodzisko 4:01

 

pchnięcie kulą:

  1. Kacper Podsiadło SP 1 Wysoka Strzyżowska 9,55 m.
  2. Filip Siemianowski SP Dobrzechów 8,60
  3. Sebastian Delikat SP Żarnowa 7,60
  4. Dominik Pirga SP Dobrzechów 7,00
  5. Adrian Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska 6:05

 

skok w dal:

  1. Krystian Matłosz SP 2 Strzyżów 4,58m.
  2. Kamil Tabak SP 1 Wysoka Strzyżowska 4,56
  3. Eryk Obacz SP 2 Strzyżów 4,51
  4. Maciej Podsiadło SP 2 Wysoka Strzyżowska 4,03
  5. Dawid Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska 4,02
  6. Patryk Majewski SP 2 Strzyżów 3,94 (3,90)
  7. Nikodem Przystasz SP Dobrzechów 3,94 (,:57)
  8. Mateusz Wieszczek SP Żyznów 3,74
  9. Adrian Grochowski SP Wysoka Strzyżowska 3,73
10. Dawid Pękosz SP Żarnowa 3,68
11. Oliwier Dobek SP Żarnowa 3,46
12. Jakub Panocha SP Grodzisko 2,47

 

rzut oszczepem:

  1. Szymon Chmiel SP 2 Strzyżów 17,0 m.
  2. Wiktor Sołtys SP 2 Strzyżów 16,5

 

sztafeta 4 x 100 m.:

  1. SP 2 Strzyżów 58,56 s.
  2. SP 2 Wysoka Strzyżowska 59,85
  3. SP Grodzisko 60,46
  4. SP 1 Wysoka Strzyżowska 61,01
  5. SP Dobrzechów 61,13
  6. SP Żarnowa 62,08
  7. SP Żyznów 65,23

 

                                                      Awans do zawodów powiatowych uzyskali trzej pierwsi zawodnicy w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.