Gminne IMS – Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

 

Termin:                                   10.05.2019 r.

Miejsce:                                 Stadion MKS Wisłok Strzyżów

Ilość drużyn:                       dziewczęta:                  –          3

                                                     chłopcy                           –          4

 

dziewczęta:

 

I miejsce:                              SP 2 Strzyżów                               519 pkt.

II miejsce:                             SP Żarnowa                                    432 pkt.

III miejsce:                           SP Grodzisko                                  376 pkt.

                                              Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.
składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Nikola Jędrzejewska, Dagmara Sokołowska (100 m.), Katarzyna Żydzik (300 m.), Amelia  Mularz, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz (600 m.), Izabela Lasota, Martyna Szlachta (skok w dal), Gabriela Czaja, Zuzanna Klimek, Oliwia Zaremba (pchnięcie kulą) oraz sztafeta 4 x 100 metrów w składzie: D. Sokołowska, N. Jędrzejewska, I. Lasota, K. Żydzik.

opiekun: Andrzej Charzewski

 

SP Żarnowa:

Alicja Barć, Dominika Bryda, Natalia Pękosz (100 m.), Dominika Czyż, Natalia Drążek (600 m.), Martyna Czyż, Andżelika Jarema, Aleksandra Oliwa (skok w dal), Weronika Haczela, Martyna Rabenda (pchnięcie kulą).

opiekun: Witold Kuta

 

SP Grodzisko:

Gabriela Jagodzińska, Wioletta Szczepanik, Patrycja Szela (100 m.), Dominika Głowacka, Wioletta Szczepanik, Kinga Strzępek (300 m.), Emilia Bełch, Wiktoria Róg (600 m.), Julia Gazda, Julia Głowacka (skok w dal), Joana Grodzka, Zuzanna Lepak (pchnięcie kulą), sztafeta 4 x 100 m.: G. Jagodzińska, J. Głwacka, P. Szela, K. Strzepek.

opiekun: Tomasz Dobek

 

chłopcy:

  1. SP 2 Strzyżów                                          932 pkt.

2. SP Żarnowa                                                639 pkt.

3. SP Grodzisko                                             585 pkt.

4. SP 1 Wysoka Strzyżowska                376 pkt.

                                          Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

 

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Maciej Charzewski (100 m.), Patryk Bożek, Filip Czarnik, Kacper Matłosz (300 m.), Gabriel Strzępek, Michał Wojnarowski (1000 m.), Jakub Gruca, Łukasz Książek, Kacper Szlachta (skok w dal), Dominik Czemerzyński, Jakub Kolbusz (pchnięcie kulą), Damian Antonik, Kacper Lutak (rzut oszczepem), sztafeta 4 x 100 m.: Ł. Książek, F. Czarnik, J. Gruca, P. Bożek.

opiekun: Andrzej Charzewski

 

SP Żarnowa:

Mateusz Markowski, Szymon Moskwa, Dominik Szaro (100 m.),  Hubert Czech, Wiktor Fortuna (600 m.), Kacper Haczela, Michał Jarema, Jakub Szczepankiewicz (skok w dal), Kacper Pęcak,  Kamil Sęk, Maciej Stanek.

opiekun: Witold Kuta

 

SP Grodzisko:

Mateusz Cynarski, Kacper Sokołowski, Mateusz Strzępek (100 m.), Damian Niewieściuch, Bartosz Paruch (300 m.), Krystian Lepak, Adrian Róg (1000 m.), Przemysław Głowacki, Konrad Kopala, Krystian Róg (skok w dal), Tomasz Grodzki (pchnięcie kulą), sztafeta 4 x 100 m.: P. Głowacki, K. Róg, B. Paruch, M. Strzępek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Aleksander Biernat, Dawid Czaja,  (100 m.), Krystian Fiołek, Łukasz Gorczyca, Maciej Tabak (300 m.), Kacper Podsiadło, Kamil Tabak (skok w dal), Krzysztof Fiołek, Kamil Tutak (pchnięcie kulą).

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *