Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju LA (16.05.2016 r.)

 

Termin:                              12.05.2015 r.

Miejsce:                            Stadion MKS WISŁOK Strzyżów

Ilość drużyn:                   dziewczęta      –    6

                                               chłopcy             –   7

 

 

W skład trójboju wchodzą 3 konkurencje lekkoatletyczne: bieg na 60 m., skok w dal oraz  rzut piłeczka palantową. W zawodach startują drużyny 5 – osobowe. Wyniki zawodników w poszczególnych konkurencjach przeliczane są na punkty wg tabel lekkoatletycznych, ich suma składa się na wynik zawodnika. Na wynik drużyny składają się rezultaty jej 4 najlepszych zawodników.

 

 

dziewczęta:

 

1. MZS Strzyżów                                            313 pkt.

2. ZS Grodzisko                                                 239 pkt.

3. ZS Żyznów                                                      183 pkt.

4. ZS Wysoka Strzyżowska                        151 pkt.

5.  ZS Żarnowa                                                   151 pkt.

6. SP 1 Wysoka Strzyżowska                      119 pkt.

 

                  Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna MZS Strzyżów.

Najlepsze zawodniczki :

 

1. Gabriela Kudła                       – ZS Żyznów           –     92 pkt.

2. Gabriela Pater                        – MZS Strzyżów    –      89 pkt.

3. Wiktoria Róg                           – ZS Grodzisko       –     87 pkt.

 

składy drużyn:

 

MZS Strzyżów:

Aleksandra Dziekan, Julia Łyszczarz, Zuzanna Mazur, Gabriela Pater, Izabela Pilawska, Patrycja Siuta, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz.

opiekun: Leszek Szczęch

 

ZS Grodzisko:

Martyna Głowacka, Wiktoria Jarema, Izabela Kozioł, Martyna Niedziela, Wiktoria Róg, Patrycja Strzępek, Patrycja Szela, Aleksandra Wałach.

opiekun: Radosław Ślaski

 

ZS Żyznów:

Klaudia Bożek, Gabriela Kudła, Gabriela Nycz, Klaudia Ożóg, Izabela Szaro, Justyna Szostak.

opiekun: Zofia Zamorska

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Dominika Grochowska, Karolina Polak, Gabriela, Rec, Klaudia Skalska, Paulina Szeliga, Kamila Szetela.

opiekun: Marta Draga

 

ZS Żarnowa:

Natalia Drążek, Andżelika Jarema, Zuzanna Marcinkowska, Weronika Markowska.

opiekun: Witold Kuta

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Emilia Dziok, Anna Fiołek, Wiktoria Kalisztan, Emilia Kawa, Maja Pietrasz, Patrycja Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

chłopcy:

 

1. ZS Wysoka Strzyżowska                              243 pkt.

2. ZS Żarnowa                                                             234 pkt.

3. MZS Strzyżów                                                        222 pkt.

4. ZS Żyznów                                                               167 pkt.

5. SP 1 Wysoka Strzyżowska                             131 pkt.

6. ZS Dobrzechów                                                     111 pkt.

7. ZS Grodzisko                                                              77 pkt.

 

                    Drużyna ZS Wysoka Strzyżowska uzyskała awans do zawodów powiatowych.

 

 

Najlepsi zawodnicy:

 

1. Dawid Wilk                       – ZS Wysoka Strz.        – 80 pkt.

2. Michał Wilk                     – ZS Wysoka Strz.        – 67 pkt.

3. Patryk Kozak                 – ZS Żyznów                    – 66 pkt

 

 

składy drużyn:

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Patryk Drozd, Filip Grodzki, Adrian Grochowski, Maciej Podsiadło, Dawid Śliwa, Dawid Wilk, Michał Wil.

opiekun: Marta Draga

 

ZS Żarnowa:

Oliwier Dobek, Mateusz Markowski, Korneliusz Matłosz, Szymon Moskwa

opiekun: Witold Kuta

 

MZS Strzyżów:

Szymon Chmiel, Szymon Dunajski, Szymon Gruca, Adrian Hus, Mateusz Kowalczyk, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Tymon Stefanik.

opiekun: Leszek Szczęch

 

ZS Żyznów:

Szymon Gorczyca, Patryk Kozak, Kamil Jarosz, Kacper Pęcak, Dominik Szetela, Mateusz Wieszczek.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Dawid Czaja, Jakub Piątek, Kacper Podsiadło, Mariusz Strzępek, Kamil Tabak, Maciej Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

ZS Dobrzechów:

Dominik Lubelczyk, Szymon Maźnicki, Mariusz Ślusarczyk, Piotr Wójtowicz, Sebastian Zdon.

opiekun: Piotr Hałas

 

ZS Grodzisko:

Arkadiusz Bełch, Sebastian Kępa, Bartłomiej Moskwa, Jakub Panocha, Krystian Strzępek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

 

 

 

Jedna myśl nt. „Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju LA (16.05.2016 r.)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *