Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA (05.05.2015 r.)

 

Termin:                                       05.05.2015 r.

Miejsce:                                      Stadion CSTR w Strzyżowie

Ilość drużyn:                            dziewczęta              –                9

                                                          chłopcy:                    –                9

 

 

Czwórbój lekkoatletyczny składa się, jak wskazuje nazwa z czterech konkurencji: biegu sprinterskiego (60 m.), rzutu piłeczka palantową, skoku w dal, oraz biegu długiego (600 m. dla dziewcząt, a 1000 m. dla chłopców). Wszystkie wyniki przeliczane są na punkty (wg lekkoatletycznych tabel punktowych) a suma punktów zdobytych przez zawodników drużyny decyduje o jej wyniku.

 

dziewczęta:

 

1. ZS Godowa                                                           757 pkt.

2. MZS Strzyżów                                                    671

3. SP 1 Strzyżów                                                     578

4. ZS Grodzisko                                                       551

5. ZS Żarnowa                                                          512

6. ZS Wysoka Strzyżowska                               505

7. ZS Żyznów                                                             467

8. SP 1 Wysoka Strzyżowska                           425

9. ZS Dobrzechów                                                  248

 

                    Awans do zawodów powiatowych uzyskały dziewczęta z ZS Godowa.

 

najlepsze wyniki indywidualne:

 

1. Julia Ziobro                  – ZS Godowa                         211 pkt.

2. Gabriela Szaro           – MZS Strzyżów                  198

3. Emilia Bełch                – ZS Grodzisko                     182

 

 

składy drużyn:

 

ZS Godowa:

Patrycja Chruniak, Andżelika Fiołek, Wiktoria Gazda, Wiktoria Paszek, Julia Ziobro, Paulina Ziobro, Sylwia Ziobro.

opiekun: pan mgr Jakub Soja

 

MZS Strzyżów:

Gabriela Czaja, Amelia Futoma, Nikola Jędrzejewska, Izabela Lasota, Dominika Machoś, Amelia Mularz, Kamila Ruszała, Dagmara Sokołowska, Gabriela Szaro, Katarzyna Żydzik.

opiekun: pan mgr Andrzej Charzewski

 

SP 1 Strzyżów:

Jagoda Górnicka, Agata Klimczak, Kamila Kowalewska, Aleksandra Materna, Wiktoria Obrodzka, Zofia Oliwa, Natalia Szczygieł.

opiekun: pani mgr Renata Balicka

 

ZS Grodzisko:

Emilia Bełch, Natalia Dobek, Emilia Kozak, Zuzanna Michalska, Karolina Nieroda, Marzena Włodyka.

opiekun: pan mgr Radosław Ślaski 

 

ZS Żarnowa:

Dominika Bryda, Patrycja Haczela, Gabriela Iwan, Jolanta Morawa, Aleksandra Oliwa, Karolina Wójcik.

opiekun: pan mgr Witold Kuta

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Aleksandra Grochowska, Ilona Hart, Karina Noga, Katarzyna Włodyka, Aleksandra Zaremba.

opiekun: pani mgr Marta Draga

 

ZS Żyznów:

Angelina Domaradzka, Ewelina Korab, Wiesława Marecka, Kinga Nycz, Urszula Skalska, Jagoda Wieszczek.

opiekun: pani mgr Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Julia Jajuga, Gabriela Korczyńska, Kinga Łyko, Dominika Markowska, Gabriela Markowska, Maja Pietrasz, Małgorzata Włodyka.

opiekun: pan mgr Wojciech Myśliwiec

 

ZS Dobrzechów:

Dominika Banek, Olga Bednarz, Wiktoria Gałuszka, Aleksandra Matera, Paulina Strzępek.

opiekun: pan mgr Piotr Hałas

 

 

chłopcy:

1.  MZS Strzyżów                                                    718 pkt.

2. ZS Godowa                                                            505

3. ZS Żarnowa                                                           499

4. ZS Wysoka Strzyżowska                               464

5. ZS Dobrzechów                                                  426

6. ZS Grodzisko                                                       395

7. SP 1 Wysoka Strzyżowska                           368

8. SP 1 Strzyżów                                                      357

9. ZS Żyznów                                                             315

 

                  Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna MZS Strzyżów.

 

najlepsze wyniki indywidualne:

 

1. Patryk Bożek                 –  MZS Strzyżów                                        170 pkt.

2. Norbert Czaja                – SP 1 Wysoka Strzyżowska              168

3. Szymon Wójcik             – ZS Żarnowa                                              164

 

składy drużyn:

 

MZS Strzyżów:

Patryk Bożek, Maciej Charzewski, Patryk Draus, Jakub Gruca, Michał Józefiak, Łukasz Książek, Szymon Machowski.

opiekun: pan mgr Andrzej Charzewski

 

ZS Godowa:

Filip Czarnik, Jakub Jamróz, Bartosz Sękowski, Patryk Wnęk, Michał Wojnarowski.

opiekun: an mgr Jakub Soja

 

ZS Żarnowa:

Kacper Haczela, Jakub Kubas, Jakub Pałys, Kacper Pęcak, Szymon Wójcik.

opiekun: pan mgr Witold Kuta

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Maciej Basamania, Kamil Czaja, Łukasz Grochowski, Piotr Grochowski, Rafał Król, Maciej Zaremba.

opiekun: pani mgr Marta Draga

 

ZS Dobrzechów:

Jakub Bednarz, Miłosz Gierus, Sławomir Kiebała, Arkadiusz Rybka, Marcin Szajdek, Mateusz Szymla.

opiekun: pan mgr Piotr Hałas

 

ZS Grodzisko:

Mateusz Grodzki, Tomasz Grodzki, Maciej Kępa, Krystian Lepak, Jacek Noga, Bartosz Paruch, Adrian Róg.

opiekun: pan mgr Radosław Ślaski

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Norbert Czaja, Kamil Fąfara, Szymon Piątek, Dariusz Strzępek, Kacper Włodyka, Mateusz Złotek.

opiekun: pan mgr Wojciech Myśliwiec

 

SP 1 Strzyżów:

Piotr Godek, Paweł Jaworek, Szymon Kulpiński, Nikodem Oślizło, Michał Śliwiński, Dominik Wilusz.

opiekun: pani mgr Renata Balicka

 

ZS Żyznów:

Sebastian Ćwik, Kamil Jarosz, Kacper Gołda, Dominik Piskadło, Adrian Szurlej, Szymon Wieszczek.

opiekun: pani mgr Zofia Zamorska

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *