Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju LA

 

Termin:                               22.05.2017 r.

Miejsce:                             stadion MKS Wisłok Strzyżów

Ilość drużyn:                   dziewczęta  –  6

                                                chłopcy          –  7

 

dziewczęta:

  1. ZS Grodzisko                                               227 pkt.
  2. SP 1 Strzyżów                                             191
  3. ZS Dobrzechów                                         132
  4. ZS Żyznów                                                    130
  5. SP 1 Wysoka Strzyżowska                  122
  6. SP Glinik Zaborowski                             108

 Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna ZS Grodzisko.

Najlepsze wyniki indywidualnie:

  1. Wiktoria Róg             –    ZS Grodzisko                     109
  2. Wiktoria Szpiech    –    ZS Żyznów                             73
  3. Julia Grabowska     –    SP 1 Strzyżów                      60

 

składy drużyn:

ZS Grodzisko:

Dominik Głowacka, Patrycja Grodzka, Wiktoria Jarema, Zuzanna Lepak, Wiktoria Róg, Julia Trela.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Strzyżów:

Julia Grabowska, Karolina Haligowska, Weronika Lenart, Zofia Myćka, Milena Pas.

opiekun: Robert Grabowski

 

ZS Dobrzechów:

Monika Durek, Anna Kałamarz, Zuzanna Matera, Gabriela Reguła.

opiekun: Piotr Hałas

 

ZS Żyznów:

Paulina Majka, Laura Skalska, Kinga Szaro, Wiktoria Szpiech.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Emilia Dziok, Anna Fiołek, Natalia Kalisztan, Natalia Kawa, Patrycja Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP Glinik Zaborowski:

Zofia Augustyn, Andżelika Florek, Zuzanna Leśniak, Wiktoria Szafrańska, Anna Szychlińska.

opiekun: Piotr Ziobro

 

chłopcy:

 

  1. MZS Strzyżów                                         280 pkt.
  2. SP 2 Wysoka Strzyżowska               179
  3. ZS Żyznów                                                 162
  4. SP 1 Strzyżów                                          132
  5. ZS Grodzisko                                            125
  6. SP 1 Wysoka Strzyżowska                 99
  7. ZS Dobrzechów                                        97

       Awans do zawodów powiatowych uzyskał MZS Strzyżów.

 

Najlepsi zawodnicy indywidualnie:

  1. Kacper Kulik                         MZS Strzyżów                    82
  2. Radosław Moskwa            MZS Strzyżów                   73
  3. Krystian Matłosz               MZS Strzyżów                    72

 

składy drużyn:

MZ Strzyżów:

Adrian Gajdek, Kacper Kulik, Krystian Matłosz, Radosław Moskwa, Konrad Świeca, Miłosz Zimny.

opiekun: Grzegorz Tęczar

 

SP 2 Wysoka Strzyżowska:

Patryk Drozd, Adrian Grochowski, Norbert Pasternak, Krystian Wojtaszek, Bartosz Zaremba.

opiekun: Marcin Białek

 

ZS Żyznów:

Maksymilian Białek, Kacper Piskadło, Kacper Pęcak, Dominik Szetela, Bartosz  Urban, Alan Wróbel.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Strzyżów:

Kacper Flaga, Patryk Ossoliński, Bartek Szetela, Filip Wojtczak, Kamil Złotek.

opiekun: Robert Grabowski

 

ZS Grodzisko:

Arkadiusz Bełch, Kacper Grodzki, Miłosz Michalski, Karol Szypuła, Konrad Wawrzonek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Adrian Czaja, Bartłomiej Fąfara, Jakub Piątek, Maciej Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

ZS Dobrzechów:

Szymon Bigos, Michał Hałas, Dominik Pirga, Nikodem Przystasz, Jakub Wójcik.

opiekun: Piotr Hałas

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *