Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

 

Termin:                                  21.11.2019 r.

Miejsce:                                SP Żarnowa

Ilość drużyn:                      dziewczęta     – 3

                                                   chłopcy             – 6

 

dziewczęta:

wyniki meczów:

SP Glinik  Zaborowski – SP 1 Wysoka Strzyżowska             3:0

SP Glinik Zaborowski – SP Żarnowa                                              3:1

SP Żarnowa – SP 1 Wysoka Strzyżowska                                   3:2

 

klasyfikacja końcowa:

  1. SP Glinik Zaborowski
  2. SP Żarnowa
  3. SP 1 Wysoka Strzyżowska
                                                Awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie pierwsze drużyny.

 

składy drużyn:

SP Glinik Zaborowski:

Angelika Florek, Zuzanna Leśniak, Wiktoria Szafrańska.

opiekun: Piotr Ziobro

 

SP Żarnowa:

Andżelika Jarema, Karolina Krzewińska.

opiekun: Witold Kuta

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Emilian Dziok, Wiktoria Kaliszan, Natalia Kawa.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

chłopcy:

 

wyniki meczów (system do dwóch przegranych):

SP Żarnowa – SP Dobrzechów                                            3:2

SP Żyznów – SP 1 Wysoka Strzyżowska                       3:2

SP 2 Strzyżów – SP Żarnowa                                                3:0

SP Żyznów – SP 2 Wysoka Strzyżowska                       3:0

SP Żyznów – SP Dobrzechów                                              3:0

SP Żarnowa – SP 1 Wysoka Strzyżowska                     3:2

SP 12 Wysoka Strzyżowska – SP 2 Strzyżów             3:0

SP Żarnowa – SP Żyznów                                                       3:2

SP 1 Wysoka Strzyżowska – SP Dobrzechów            3:2

SP 2 Strzyżów SP Żarnowa                                                   3:0

 

klasyfikacja końcowa:

  1. SP 2 Wysoka Strzyżowska
  2. SP 2 Strzyżów
  3. SP Żarnowa
  4. SP Żyznów
  5. SP 1 Wysoka Strzyżowska
  6. SP Dobrzechów
                                                 Awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie pierwsze drużyny.
składy drużyn:

SP 2 Wysoka Strzyżowska:

Maciej Podsiadło, Dawid Śliwa, Dawid Wilk, Michał Wilk.

opiekun: Marta Draga

 

SP 2 Strzyżów:

Szymon Dunajski, Wiktor Sołtys.

opiekun: Leszek Szczęch

 

SP Żarnowa: 

Oliwier Dobek, Szymon Moskwa, Dawid Pękosz.

opiekun: Witold Kuta

 

SP Żyznów:

Kamil Jarosz, Patryk Kozak.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Aleksander Biernat, Dawid Czaja, Kamil Tabak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP Dobrzechów:

Dominik Pirga, Nikodem Przystasz, Michał Szetela.

opiekun: Mariusz Gadzina 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *