Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych (03.10.2014 r.)

Termin:                                                 03.10.2014 r.
Miejsce:                                                stadion CSTR Strzyżów
Ilość drużyn:                                     dziewczęta       –           5
                                                                   chłopcy                –           7

 

 

                                 dziewczęta:

I miejsce:                             ZS Godowa

II miejsce:                            MZS Strzyżów

III miejsce:                          ZS Żyznów

IV miejsce:                          SP 1 Wysoka Strzyżowska

V miejsce:                            ZS Wysoka Strzyżowska

 

Awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie pierwsze drużyny.

 

składy drużyn:

ZS Godowa:

Klaudia Chruniak, Patrycja Chruniak, Andżeliks Fiołek, Patrycja Wnęk, Julia Ziobro, Paulina Ziobro, Aylwia Ziuobro.

opiekun: pan mgr Jakub Soja

MZS Strzyżów:

Gabriela Czaja, Gabriela Irzyk, Nikola Jędrzejewska, Amelia Mularz, Gabriela Szaro, Katarzyna Żydzik.

opiekun: pan mgr Andrzej Charzewski

ZS Żyznów:

Andżelika Domaradzka, Aleksandra Jarosz, Ewelina Korab, Kinga Nycz, Katarzyna Szostak, Jagoda Wieszczek.

opiekun: pani mgr Zofia Zamorska

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Julia Jajuga, Kinga Łyko, Gabriela Markowska, Sara Noga, Maja Pietrasz, Małgorzata Włodyka, Gabriela Ziobro.

opiekun: pani mgr Magdalena Złotek

ZS Wysoka Strzyżowska:

Aleksandra Grochowska, Ilona Hart, Kinga Lodarska, Karina Noga, Patrycja Skalska, Katarzyna Włodyka, Aleksandra Zaremba.

opiekun: pani mgr Marta Draga

                          chłopcy:

I miejsce:                               MZS Strzyżów

II miejsce:                              ZS Grodzisko

III  miejsce:                           ZS Żyznów

IV miejsce:                            ZS Godowa

V miejsce:                             ZS Wysoka Strzyżowska

VI miejsce:                           ZS Dobrzechów

VII miejsce:                         SP 1 Wysoka Strzyżowska

 

     Awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie pierwsze drużyny w każdej kategorii.

 

składy drużyn:

MZS Strzyżów:

Patryk Bożek, Maciej Charzewski, Łukasz Książek, Szymon Machowski, Kacper Moskwa, Kamil Moskwa, Gabriel Strzępek.

opiekun: pan mgr Andrzej Charzewski

ZS Grodzisko:

Mateusz Grodzki, Krystian Lepak, Bartosz Paruch, Adrian Róg, Krystian Róg, Daniel Strzępek.

opiekun: pan mgr Radosław Ślaski

ZS Żyznów:

Adrian Bożek, Sebastian Ćwik, Kacper Gołda, Dominik Piskadło, Adrian Szurlej, Szymon Wieszczek, Szymon Wilk.

opiekun: pani mgr Zofia Zamorska 

ZS Godowa:

Filip Czarnik, Jakub Jamróz, Mateusz Piwowar, Bartosz Sękowski, Michał Wojnarowski, Szymon Ziobro.

opiekun: pan mgr Jakub Soja

ZS Wysoka Strzyżowska:

Maciej Basamania, Łukasz Grochowski, Piotr Grochowski, Damian Konicki, Dominik Śliwa, Maciej Zaremba.

opiekun: pani mgr Marta Draga

ZS Dobrzechów:

Michał Banek, Jakub Bednarz, Miłosz Gierus, Grzegorz Matera, Marcin Szajdek, Mateusz Szymla.

opiekun: pan mgr Piotr Hałas

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Norbert Czaja, Kamil Fąfara, Szymon Piątek, Dariusz Strzępek, Kacper Włodyka, Mateusz Złotek.

opiekun: pani mgr Magdalena Złotek

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *