Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych (26.09.2014 r.)

 

Termin:                                                      26.09.2014 r.
Miejsce:                                                    stadion CSTR Strzyżów
Ilość uczestników                             dziewczęta  –        31
                                                                       chłopcy          –        43

 

 

                                    dziewczęta:

 

                                                        klasa III – IV

 

  1. Dominika Bryda ZS Żarnowa
  2. Natalia Drążek ZS Żarnowa
  3. Natalia Pękosz ZS Żarnowa
  4. Kinga Grochowska SP Glinik Zaborowski
  5. Maja Pietrasz SP 1 Wysoka Strzyżowska
  6. Gabriela Jagodzińska ZS Grodzisko
  7. Kinga Strzępek ZS Grodzisko
  8. Dominika Banek ZS Dobrzechów
  9. Zuzanna Maźnicka ZS Dobrzechów
 10. Joanna Grodzka ZS Grodzisko

 

                                                   klasa V – VI

  1. Patrycja Chruniak ZS Godowa
  2. Amelia Mularz MZS Strzyżów
  3. Gabriela Irzyk MZS Strzyżów
  4. Klaudia Chruniak ZS Godowa
  5. Sylwia Ziobro ZS Godowa
  6. Gabriela Czaja MZS Strzyżów
  7. Dagmara Sokołowska MZS Strzyżów
  8. Nikola Jędrzejewska MZS Strzyżów
  9. Małgorzata Włodyka SP 1 Wysoka Strzyżowska
 10. Andżelika Fiołek ZS Godowa
 11. Olga Bednarz ZS Dobrzechów
 12. Paulina Ziobro ZS Godowa
 13. Julia Jajuga SP 1 Wysoka Strzyżowska
 14. Zuzanna Flaga ZS Godowa
 15. Kamila Ruszała MZS Strzyżów
 16. Aleksandra Matera ZS Dobrzechów
 17. Patrycja Hacela ZS Żarnowa
 18. Emilia Kozak ZS Grodzisko
 19. Wioletta Szczepanik ZS Grodzisko
 20. Natalia Matuszewska ZS Grodzisko
 21. Natalia Dobek ZS Grodzisko

 

                             chłopcy:

 

                                                                 klasa III – IV

  1. Krystian Róg ZS Grodzisko
  2. Filip Czarnik ZS Godowa
  3. Szymon Ziobro ZS Godowa
  4. Dariusz Strzępek SP 1 Wysoka Strzyżowska
  5. Przemysław Głowacki ZS Grodzisko
  6. Kacper Szlachta ZS Dobrzechów
  7. Mateusz Markowski ZS Żarnowa
  8. Robert Szypuła ZS Grodzisko
  9. Damian Sworst ZS Żarnowa
 10. Szymon Piątek SP 1 Wysoka Strzyżowska
 11. Bartosz Strzępek ZS Dobrzechów
 12. Dawid Strzępek ZS Grodzisko
 13. Łukasz Gorczyca SP 1 Wysoka Strzyżowska
 14. Krzysztof Fiołek SP 1 Wysoka Strzyżowska
 15. Kamil Tutak SP 1 Wysoka Strzyżowska

 

                                                       klasa V – VI

  1. Patryk Bożek MZS Strzyżów
  2. Michał Wojnarowski ZS Godowa
  3. Mateusz Szymla ZS Dobrzechów
  4. Jakub Gruca MZS Strzyżów
  5. Łukasz Książek MZS Strzyżów
  6. Adrian Szurlej ZS Żyznów
  7. Norbert Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska
  8. Grzegorz Matera ZS Dobrzechów
  9. Jakub Jamróz ZS Godowa
 10. Mateusz Grodzki ZS Grodzisko
 11. Adrian Róg ZS Grodzisko
 12. Bartosz Paruch ZS Grodzisko
 13. Bartosz Sękowski ZS Godowa
 14. Kacper Gołda ZS Żyznów
 15. Dominik Piskadło ZS Żyznów
 16. Daniel Strzępek ZS Grodzisko
 17. Krystian Lepak ZS Grodzisko
 18. Miłosz Gierus ZS Dobrzechów
 19. Kamil Moskwa MZS Strzyżów
 20. Kacper Moskwa MZS Strzyżów
 21. Jacek Noga ZS Grodzisko
 22. Kacper Włodyka SP 1 Wysoka Strzyżowska
 23. Bartłomiej Strzępek ZS Dobrzechów
 24. Marcin Szajdek ZS Dobrzechów
 25. Kamil Fąfara SP 1 Wysoka Strzyżowska
 26. Miłosz Hart ZS Dobrzechów
 27. Mateusz Złotek SP 1 Wysoka Strzyżowska
 28. Mateusz Piwowar ZS Godowa

 

 

               Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *