Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

 

Termin:                                   30.09.2018 r.

Miejsce:                                 stadion MKS Wisłok Strzyżów

Ilość uczestników:          dziewczęta           –        18

                                                    chłopcy                   –        28    

 

dziewczęta:

 

  1. Nadia Wojnarowska SP 2 Strzyżów
  2. Wiktoria Róg SP Grodzisko
  3. Lena Kumor SP 2 Strzyżów
  4. Karolina Koczela SP 2 Strzyżów
  5. Barbara Gorzynik SP 2 Strzyżów
  6. Laura Wilusz SP 2 Strzyżów
  7. Julia Łyszczarz SP 2 Strzyżów
  8. Joanna Borys SP 2 Strzyżów
  9. Wiktoria Ziobro SP 2 Strzyżów
10. Natalia Szczypta SP 2 Strzyżów
11. Zuzanna Mazur SP 2 Strzyżów
12. Izabela Kozioł SP Grodzisko
13. Wiktoria Jarema SP Grodzisko
14. Aleksandra Dziekan SP 2 Strzyżów
15. Zuzanna Lepak SP Grodzisko
16. Martyna Niedziela SP Grodzisko
17. Martyna Głowacka SP Grodzisko
18. Patrycja Strzępek SP Grodzisko


klasyfikacja drużynowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP Grodzisko
chłopcy:

 

  1. Arkadiusz Bełch SP Grodzisko
  2. Radosław Moskwa SP 2 Strzyżów
  3. Michał Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska
  4. Eryk Obacz SP 2 Strzyżów
  5. Daniel Skalski SP 2 Strzyżów
  6. Adrian Hus SP 2 Strzyżów
  7. Dawid Śliwa SP 2 Wysoka Strzyżowska
  8. Kacper Arciszewski SP 2 Strzyżów
  9. Piotr Wójtowicz SP Dobrzechów
10. Szymon Oliwa SP 2 Strzyżów
11. Dawid Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska
12. Adrian Grochowski SP 2 Wysoka Strzyżowska
13. Szymon Maźnicki SP Dobrzechów
14. Krystian Strzępek SP Grodzisko
15. Aleksander Biernat SP 1 Wysoka Strzyżowska
16. Szymon Dunajski SP 2 Strzyżów
17. Maciej Podsiadło SP 2 Wysoka Strzyżowska
18. Marcin Ślusarczyk SP Dobrzechów
19. Michał Szetela SP Dobrzechów
20. Nikodem Przystasz SP Dobrzechów
21. Sebastian Baran SP 1 Wysoka Strzyżowska
22. Dawid Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska
23. Kacper Podsiadło SP 1 Wysoka Strzyżowska
24. Maciej Tabak SP 1 Wysoka Strzyżowska
25. Bartłomiej Moskwa SP Grodzisko
26. Krystian Wojtaszek SP 2 Wysoka Strzyżowska
27. Kacper Grodzki SP Grodzisko
28 Sebastian Kępa SP Grodzisko

 

klasyfikacja drużynowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP 2 Wysoka Strzyżowska
  3. SP Dobrzechów
  4. SP 1 Wysoka Strzyżowska
  5. SP Grodzisko

 

                                          Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *