Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa LA (17.09.2014 r.)

 

Termin:                                                     17.09.2014 r.
Miejsce:                                                    stadion CSTR Strzyżów
Ilość uczestników:                            dziewczęta  –        47
                                                                       chłopcy      –        67

                                                       dziewczęta:

                                                      bieg na 60 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1 Julia Ziobro ZS Godowa 8,76 s.
 2 Paulina Ziobro ZS Godowa 9,73
 3 Paulina Grela MZS Strzyżów 9,74
 4 Patrycja Wnęk ZS Godowa 9,82
 5 Patrycja Hacela ZS Żarnowa 9,86
 6 Emilia Bełch ZS Grodzisko 9,96
 7 Klaudia Irzyk SP 1 Strzyżów 9,97
 8 Klaudia Grochowska SP Glinik Zborowski 10,09
 9 Ewelina Korab ZS Żyznów 10,14
 10 Kamila Kowalewska SP 1 Strzyżów 10,14
 11 Aleksandra Matłosz SP Glinik Zaborowski 10,20
 12 Daria Małek ZS Grodzisko 10,78
 13 Karina Noga ZS Wysoka Strzyżowska 10,79
 14 Katarzyna Włodyka ZS Wysoka Strzyżowska 11,08
 15 Julia Wójcik SP 1 Strzyżów 11,08
 16 Gabriela Korczyńska SP 1 Wysoka Strzyżowska 11,38
 17 Kinga Grochowska SP Glinik Zaborowski 11,84
 18 Gabriela Markowska SP 1 Wysoka Strzyżowska 11,86
 19 Karolina Kowalczyk MZS Strzyżów 12,14

 

                                                            skok w dal:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Gabriela Szaro MZS Strzyżów 3,86 m.
 2. Sylwia Ziobro ZS Godowa 3,80
 3. Kinga Łyko SP 1 Wysoka Strzyżowska 3,56
 4. Aleksandra Zaremba ZS Wysoka Strzyżowska 3,48
 5. Olga Bednarz ZS Dobrzechów 3,35
 6. Andżelika Fiołek ZS Godowa 3,20
 7. Agata Klimczak SP 1 Strzyżów 3,06
 8. Aleksandra Materna SP 1 Strzyżów 3,00
 9. Jagoda Wieszczek ZS Żyznów 2,90 (2.90)
 10. Zuzanna Michalik ZS Grodzisko 2,90 (2,80)
 11. Gabriela Bober SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,74

 

                                       rzut piłeczką palantową:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Wiktoria Gwiazda ZS Godowa 33,5 m.
 2. Elżbieta Dziadosz SP 1 Wysoka Strzyżowska 29,5
 3. Aleksandra Oliwa ZS Żarnowa 28,0
 4. Ilona Hart ZS Wysoka Strzyżowska 23,0
 5. Amelia Paszek ZS Godowa 22,5
 6. Wiesława Marecka ZS Żyznów 21,0
 7. Klaudia Baran SP 1 Wysoka Strzyżowska 20,5
 8. Gabriela Godek MZS Strzyżów 20,0
 9. Dominika Markowska SP 1 Wysoka Strzyżowska 19,5
 10. Aleksandra Matera ZS Dobrzechów 17,5
 11. Karolina Nieroda ZS Grodzisko 17,0

 

                                                bieg na 600 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Patrycja Chruniak ZS Godowa 2.13 min.
2. Klaudia Chruniak ZS Godowa 2,21
 3. Gabriela Czaja MZS Strzyżów 2,24
 4. Małgorzata Włodyka SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,36
 5. Emilia Kozak ZS Grodzisko 2,45
 6. Zuzanna Jajuga SP 1 Wysoka Strzyżowska 3,00

 

                                                      chłopcy:

                                            bieg na 60 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Szymon Wójcik ZS Żarnowa 8,73 s.
 2. Kacper Moskwa MZS Strzyżów 9,09
 3. Kamil Moskwa MZS Strzyżów 9,38
 4. Szymon Kulpiński SP 1 Strzyżów 9,40
 5. Arkadiusz Rybka ZS Dobrzechów 9,41
 6. Szymon Ziobro ZS Godowa 9,63
 7. Maciej Basamania ZS Wysoka Strzyżowska 9,69
 8. Robert Skalski MZS Strzyżów 9,69
 9. Adrian Nowak ZS Dobrzechów 9,83
 10. Kacper Pęcak ZS Żarnowa 9,85
 11. Kacper Gołda ZS Żyznów 9,93
 12. Michał Hart ZS Wysoka Strzyżowska 10,11
 13. Jakub Kubas ZS Żarnowa 10,16
 14. Adrian Róg ZS Grodzisko 10,16
 15. Piotr Grochowski ZS Wysoka Strzyżowska 10,40
 16. Daniel Strzępek SP 1 Wysoka Strzyżowska 10,46
 17. Patryk Godek SP 1 Strzyżów 10,53
 18. Bartosz Paruch ZS Grodzisko 10,55
 19. Krystian Wróbel ZS Żyznów 11,09
 20. Mateusz Chruniak MZS Strzyżów 11,26
 21. Damian Ziobro SP 1 Wysoka Strzyżowska 11,37

 

                                                            skok w dal

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Jakub Bednarz ZS Dobrzechów 4,05 m.
 2. Jakub Gruca MZS Strzyżów 3,93
 3. Tomasz Urban MZS Strzyżów 3,77
 4. Nikodem Oślizło SP 1 Strzyżów 3,67
 5. Patryk Draus MZS Strzyżów 3,63
 6. Damian Konicki ZS Wysoka Strzyżowska 3,58
 7. Dominik Czemerzyński SP 1 Strzyżów 3,50
 8. Szymon Wilk ZS Wysoka Strzyżowska 3,43
 9. Dawid Małek ZS Grodzisko 3,23
 10. Kacper Włodyka SP 1 Wysoka Strzyżowska 3,05 (2,86)
 11. Kamil Fąfara SP 1 Wysoka Strzyżowska 3,05 (2,77)
 12. Szymon Wieszczek ZS Żyznów 2,90
 13. Jacek Noga ZS Grodzisko 2,86

 

                                                rzut piłeczką palantową:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Bartosz Kowalski ZS Żarnowa 51,5 m.
 2. Sebastian Ćwik ZS Żyznów 40,5
 3. Krystian Kurpiel MZS Strzyżów 40,0 (40,0)
 4. Norbert Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska 40,0 (39,5)
 5. Jakub Pałys ZS Żarnowa 40,0 (36,0)
 6. Marcin Szajdek ZS Dobrzechów 39,5
 7. Kamil Czaja ZS Wysoka Strzyżowska 38,5
 8. Bartosz Sękowski ZS Godowa 37,5
 9. Miłosz Gierus ZS Dobrzechów 36,5 (36,5)
 10. Paweł Mularz MZS Strzyżów 36,5 (33,5)
 11. Łukasz Grochowski ZS Wysoka Strzyżowska 36,0
 12. Dawid Zamorski ZS Godowa 35,5
 13. Łukasz Książek MZS Strzyżów 34,5
 14. Patryk Wróbel ZS Żyznów 34,0
 15. Wacław Klimczak SP 1 Strzyżów 33,5
 16. Daniel Strzępek ZS Grodzisko 33,0 (32,5)
 17. Dominik Wilusz SP 1 Strzyżów 33,0 (32,0)
 18. Maciej Zaremba ZS Wysoka Strzyżowska 33,0 (30,5)
 19. Mateusz Orgilewski ZS Żyznów 30,5
 20. Grzegorz Kut ZS Grodzisko 30,0
 21. Mateusz Złotek SP 1 Wysoka Strzyżowska 29,0
 22. Marcel Kotlarz SP 1 Strzyżów 26,5
 23. Patryk Hart SP 1 Wysoka Strzyżowska 23,5

 

                                                bieg na 1000 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Michał Wojnarowski ZS Godowa 3,43 min
 2. Mateusz Szymla ZS Dobrzechów 3,47
 3. Filip Czarnik ZS Godowa 3,50
 4. Dominik Piskadło ZS Żyznów 3,54
 5. Adrian Szurlej ZS Żyznów 3,56
 6. Mateusz Grodzki ZS Grodzisko 3,59
 7. Grzegorz Matera ZS Dobrzechów 4,00
 8. Rafał Król ZS Wysoka Strzyżowska 4,04
 9. Jakub Jamróz ZS Godowa 4,25
 10. Bartosz Strzępek ZS Dobrzechów 4,48

          

             Awans do zwodów powiatowych uzyskała pierwsza trójka w każdej konkurencji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *