Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej

Termin:                          06.03.2020 r.

Miejsce:                          SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                dziewczęta     –    3

                                            chłopcy           –    4

dziewczęta:

SP 2 Strzyżów – SP Dobrzechów            2:0

SP Grodzisko – SP Dobrzechów              2:1

SP 2 Strzyżów – SP Grodzisko                 2:1

I miejsce:                            SP 2 Strzyżów

II miejsce:                           SP Grodzisko

III miejsce:                         SP Dobrzechów

                                                     Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Patrycja Chlebica, Martyna Hus, Julia Jarosz, Jagoda Kozikowska, Wiktoria Król, Wiktoria Majka, Gioia Matłosz, Gabriela Szczygieł, Karolina Wyciślak, Daria Zaremba.

opiekun: Maciej Piekarz

SP Grodzisko:

Marcelina Bujak, Dominika Głowacka, Julia Głowacka, Karolina Grodzka, Karolina Lepak, Nikola Strzępek, Daria Szetela, Oliwia Wesołowska.

opiekun: Radosław Ślaski

SP Dobrzechów:

Monika Durek, Aleksandra Gąsior, Zuzanna Naworol, Karina Przysztasz, Wiktoria Szlachta, Emilia Szpiech, Wiktoria Włodyka, Natalia Woś.

opiekun: Mariusz Gadzina

chłopcy:

SP 1 Strzyżów – SP Grodzisko              2:1

SP 2 Strzyżów – SP Dobrzechów         2:0

mecz o 3 miejsce:

SP Dobrzechów – SP Grodzisko          2:1

finał:

SP 2 Strzyżów – SP 1 Strzyżów           2:0

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP 1 Strzyżów
  3. SP Dobrzechów
  4. SP Grodzisko

                        Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Dawid Bujak, Krystian Futoma, Szymon Leśniak, Kacper Łukaszek, Bartosz Matera, Szymon Ruszała,Kacper Stogiera, Marcin Szetela, Kacper Szurlej, Kornel Szymański, Kacper Włodyka.

opiekun: Maciej Piekarz

SP 1 Strzyżów:

Filip Cyran, Adam Jaksan, Marcel Krupa, Sergiusz Krupa, Wojciech Ossowski, Piotr Ścisłowski, Maksym Wnęk, Radosław Woda.

opiekun: Robert Grabowski

SP Dobrzechów:

Kacper Bałabas, Michał Hałas, Alan Kapelan, Mikołaj Kut, Michał Maczuga, Franciszek Moskal, Igor Nowak, Kamil Rokita, Marcel Skwierz, Filip Ulak.

opiekun: Mariusz Gadzina

SP Grodzisko:

Antoni Bielak, Hubert Bożek, Milosz Michalski, Maciej Panocha, Kacper Paruch, Bartosz Strzępek, Karol Szypuła, Dawid Trela, Brajan Walczyk.

opiekun: Radosław Ślaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *