Gminne Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

 

Termin:                                           29.05.2019 r.

Miejsce:                                         ZST Strzyżów

Ilość drużyn:                               dziewczęta                 – 7

                                                            chłopcy                         – 6

 

dziewczęta:

 

  1. SP 1 Wysoka Strzyżowska                                  255 pkt.

2. SP Żarnowa                                                                    229

3. SP 2 Strzyżów                                                               221

4. SP Dobrzechów                                                          218

5. SP Grodzisko                                                                196

6. SP 2 Wysoka Strzyżowska                                   180

7. SP 1 Strzyżów                                                              163

                                     Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 1 Wysoka Strzyżowska.

 

Najlepsze wyniki indywidualne:

  1. Natalia Kawa                  – SP 1 Wysoka Strzyżowska               99 pkt.

2. Małgorzata Ruszała   – SP Żarnowa                                                92

3. Dominika Ziobro          – SP 2 Strzyżów                                           73

 

składy drużyn:

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Karolina Baran, Natalia Kawa, Julia Sokulska, Katarzyna Strzępek, Lena Ziobro.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP Żarnowa:

Kamila Fura, Kinga Grochowska, Klaudia Grochowska, Wiktoria Pękosz, Małgorzata Ruszała.

opiekun: Witold Kuta

 

SP 2 Strzyżów:

Natasza Babicz, Emilia Stechnij, Zuzanna Świeca, Dominika Ziobro, Wiktoria Ziobro.

opiekun: Bartłomiej Surowiecki

 

SP Dobrzechów:

Zuzanna Naworol, Karina Przystasz, Wiktoria Włodyka, Natalia Woś.

opiekun: Piotr Hałas

 

SP Grodzisko:

Karolina Grodzka, Weronika Król, Milena Michalska, Kinga Modliszewska, Daria Strzępek.

opiekun: Tomasz Dobek

 

SP 2 Wysoka Strzyżowska:

Nadia Czaja, Zofia Dziadosz, Julia Gasińska, Milena Hart, Gabriela Kasprzyk.

opiekun: Marta Draga

 

SP 1 Strzyżów:

Jessica Ciuł, Wiktoria Godek, Emilia Kwater, Wiktoria Polańska, Alina Zamorska.

opiekun: Renata Banaś

 

chłopcy:

 

  1. SP 2 Strzyżów                                                  266 pkt.

2. SP Grodzisko                                                     232

3. SP 2 Wysoka Strzyżowska                        220

4. SP Żarnowa                                                        199

5. SP Dobrzechów                                               189

6. SP 1 wysoka Strzyżowska                            45

                                   Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

 

Najlepsze wyniki indywidualne:

  1. Wiktor Micał                    – SP Żarnowa                                      92 pkt.

2. Kamil Wilk                         – SP 2 Wysoka Strzyżowska        82

3. Kacper Salamon             – SP 2 Strzyżów                                   77

 

składy drużyn:

 

SP 2 Strzyżów:

Miłosz Antonik, Kamil Nagrodzki, Mateusz Okarma, Kacper Salamon, Kacper Szlachta, Szymon Ziobro.

opiekun: Bartłomiej Surowiecki

 

SP Grodzisko:

Antoni bielak, Kacper Fąfara, Sebastian Lepak, Bartosz Strzępek, Dawid Trela, Konrad Wawrzonek.

opiekun: Tomasz Dobek

 

SP 2 Wysoka Strzyżowska:

Jakub Kasprzyk, Szymon Koczela, Michał Król,  Patryk sobkowicz, Kamil Wilk.

opiekun: Marta Draga

 

SP Żarnowa:

Tomasz Dral, Przemysław Gwiżdż, Dawid Iwan, Stanisław Micał, Wiktor Micał.

opiekun: Witold Kuta

 

SP Dobrzechów:

Kacper Misiora, Franciszek Moskal, Kamil Rokita, Marcel Skwierz, Krystian Strzępek.

opiekun: Piotr Hałas

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Adrian Czaja, Jakub Dziok, Michał Tabak, Kacper Tutak Wojciech Włodyka.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *