Gminne Igrzyska Dzieci w indywidualnych biegach przełajowych

 

Termin:                                   30.09.2019 r.

Miejsce:                                 stadion MKS Wisłok Strzyżów

Ilość uczestników:          dziewczęta  –        32

                                                     chłopcy          –        47

 

 

dziewczęta:

 

rocznik 2009 i młodsi

  1. Nikola Strzępek SP Grodzisko
  2. Gabriela Zięba SP Grodzisko
  3. Weronika Piękoś SP Grodzisko
  4. Zuzanna Świeca SP 2 Strzyżów
  5. Klaudia Kumor SP 2 Strzyżów
  6. Oliwia Pęcak SP Żyznów
  7. Marcelina Stolarewicz SP 2 Strzyżów
  8. Wiktoria Głowacka SP Grodzisko
  9. Paula Mikuszewska SP 2 Strzyżów
10. Emilia Sołtys SP 2 Strzyżów
11. Gabriela Ozga SP Grodzisko
12. Julia Półzięć SP 2 Strzyżów
13. Maja Jarosz SP Żyznów
14. Anna Matłosz SP Żyznów


klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Grodzisko           
  2. SP 2 Strzyżów
  3. SP Żyznów

rocznik 2007 – 2008

  1. Dominika Głowacka SP Grodzisko
  2. Julia Głowacka SP Grodzisko
  3. Patrycja Tabak SP 1 Wysoka Strzyżowska
  4. Natalia Woś SP Dobrzechów
  5. Nikola Wieszczek SP Żyznów
  6. Wiktoria Szlachta SP Dobrzechów
  7. Wiktoria Włodyka SP Dobrzechów
  8. Julia Zimny SP Dobrzechów
  9. Wiktoria Ziobro SP Żyznów
10. Daria Strzępek SP Grodzisko
11. Zuzanna Naworol SP Dobrzechów
12. Kinga Szaro SP Żyznów
13. Aleksandra Okulska SP Żyznów
14. Daria Szetela SP Grodzisko
15. Julia Trela SP Grodzisko
16. Weronika Szetela SP 1 Wysoka Strzyżowska
17. Aleksandra Wójcik SP Dobrzechów
18. Karolina Lepak SP Grodzisko


klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Dobrzechów
  2. SP Grodzisko
  3. SP Żyznów
chłopcy:

 

rocznik 2009 i młodsi

  1. Patryk Sobkowicz SP 2 Wysoka Strzyżowska
  2. Franciszek Moskal SP Dobrzechów
  3. Bartosz Strzępek SP Grodzisko
  4. Krystian Kozioł SP 2 Strzyżów
  5. Konrad Kimak SP 2 Strzyżów
  6. Wojciech Charzewski SP 2 Strzyżów
  7. Kacper Paruch SP Grodzisko
  8. Wiktor Skowron SP 2 Strzyżów
  9. Filip Ziobro SP Żyznów
10. Filip Lutak SP Dobrzechów
11. Alan Stachyra SP 2 Strzyżów
12. Jakub Świerad SP Grodzisko
13. Bartosz Pilarski SP 2 Strzyżów
14. Kacper Głowacki SP Grodzisko
15. Brajan Walczyk SP Grodzisko
16. Eryk Leśniak SP 2 Strzyżów
17. Marcel Szymański SP 2 Strzyżów
18. Marcel Piskadło SP 2 Strzyżów
19. Mikołaj Kut SP Dobrzechów
20. Krystian Strzępek SP Dobrzechów
21. Igor Nowak SP Dobrzechów
22. Eryk Gąsior SP Dobrzechów
23. Sylwester Król SP Dobrzechów
24. Jakub Dziok SP 1 Wysoka Strzyżowska

 
klasyfikacja drużynowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP Grodzisko
  3. SP Dobrzechów

 

rocznik 2007 – 2008

  1. Antoni Bielak SP Grodzisko
  2. Aleksander Ożóg SP Żyznów
  3. Alan Kapelan SP Dobrzechów
  4. Dawid Trela SP Grodzisko
  5. Dawid Złotek SP 2 Wysoka Strzyżowska
  6. Bartłomiej Zaremba SP 2 Wysoka Strzyżowska
  7. Konrad Wawrzonek SP Grodzisko
  8. Kamil Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska
  9. Maksymilian Białek SP Żyznów
10. Milosz Michalski SP Grodzisko
11. Kacper Bałabas SP Dobrzechów
12. Michał Hałas SP Dobrzechów
13. Marcel Skwierz SP Dobrzechów
14. Kamil Rokita SP Dobrzechów
15. Jakub Świerczek SP Grodzisko
16. Szymon Koczela SP 2 Wysoka Strzyżowska
17. Damian Jakubus SP 1 Wysoka Strzyżowska
18. Michał Król SP 2 Wysoka Strzyżowska
19. Damian Wałach SP Grodzisko
20. Piotr Szeliga SP Grodzisko
21. Jakub Piątek SP 1 Wysoka Strzyżowska
22. Ksawery Siemianowski SP Dobrzechów
23. Kamil Rokita SP Dobrzechów

klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Grodzisko
  2. SP 2 Wysoka Strzyżowska
  3. SP Dobrzechów
                                       Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *