Gminne Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa LA

Termin:                                             13.09.2019 r.
Miejsce:                                           stadion MKS Wisłok Strzyżów
Ilość uczestników:                    dziewczęta       –           48
                                                              chłopcy              –            59

 

dziewczęta: 

bieg na 60 metrów:

1. Jagoda Kozikowska SP 2 Strzyżów 9,69 s.
2. Martyna Hus SP 2 Strzyżów 9,81
3. Patrycja Chlebica SP 2 Strzyżów 9,87
4. Natalia Woś SP Dobrzechów 10,08
5. Zuzanna Machoś SP Żarnowa 10,43
6. Anita Czech SP Żarnowa 10,46
7. Julia Bury SP Glinik Zaborowski 10,47
8. Kinga Grochowska SP Żarnowa 10,54
9. Nikola Strzępek SP Grodzisko 10,66
10. Lena Ziobro SP 1 Wysoka Strzyżowska 10,76
11. Nikola Sójka SP Glinik Zaborowski 10,83
12. Jagoda Maguder SP Glinik Zaborowski 10,89
13. Gabriela Kasprzyk SP 2 Wysoka Strzyżowska 10,96
14. Karolina Baran SP 1 Wysoka Strzyżowska 11,38
15. Wiktoria Król SP2 Strzyżów 11,11
16. Kinga Modliszewska SP Grodzisko 11,13
17. Kinga Szaro SP Żyznów 11,35
18. Wiktoria Majka SP 2 Strzyżów 11,36
19. Katarzyna Strzępek SP 1 Wysoka Strzyżowska 11,38
20. Karolina Grodzka SP Grodzisko 11,59
21. Gioia Matłosz SP 2 Strzyżów 11,97
22. Maja Jarosz SP Żyznów 13,24

 

rzut piłką palantową:

1. Julia Sokulska SP 1 Wysoka Strzyżowska 29,5 m.
2. Wiktoria Szlachta SP Dobrzechów 28,5
3. Wiktoria Ziobro SP Żyznów 26,0
4. Patrycja Tabak SP 1 Wysoka Strzyżowska 25,0
5. Dominika Piękoś SP Dobrzechów 22,0
6. Monika Durek SP Dobrzechów 18,0
7. Weronika Szetela SP 1 Wysoka Strzyżowska 15,5
8. Emilia Szpiech SP Dobrzechów 15,0 (14,0)
9. Daria Strzępek SP Grodzisko 15,0 (11,0)
10. Nikola Żuczek SP Grodzisko 13,0
11. Weronika Król SP Grodzisko 12,5

 

skok w dal:

1. Karolina Wyciślak SP 2 Strzyżów 3,44 m.
2. Nikola Wieszczek SP Żyznów 3,23
3. Małgorzata Ruszała SP Żarnowa 3,12 (2,96)
4. Julia Głowacka SP Grodzisko 3,12 (2,90)
5. Daria Zaremba SP 2 Strzyżów 2,97
6. Emilia Dziok SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,88
7. Klaudia Grochowska SP Żarnowa 2,80
8. Emilia Turoń SP Żarnowa 2,43


bieg na 600 metrów:

1. Zofia Dziadosz SP 2 Wysoka Strzyżowska 2,16 min.
2. Natalia Kawa SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,17
3. Dominika Głowacka SP Grodzisko 2,23
4. Milena Michalska SP Grodzisko 2,54
5. Natalia Bosek SP 2 Wysoka Strzyżowska 2,57
6. Joanna Traciak SP Grodzisko 3,03
7. Karolina Lodarska SP 2 Wysoka Strzyżowska 3,15

 

chłopcy:

 

bieg na 60 metrów:

1. Karol Szypuła SP Grodzisko 9,48 s.
2. Bartosz Strzępek SP Grodzisko 9,55
3. Michał Matłosz SP Glinik Zaborowski 9,59
4. Wiktor Micał SP Żarnowa 9,70
5. Kamil Adamczyk SP Żarnowa 9,79
6. Kacper Stogiera SP 2 Strzyżów 9,86
7. Kamil Wilk SP 2 Wysoka Strzyżowska 9,99
8. Łukasz Markowski SP Żarnowa 10,54
9. Michał Hałas SP Dobrzechów 10,55
10. Marcel Skwierz SP Dobrzechów 10,65
11. Jakub Kasprzyk SP 2 Wysoka Strzyżowska 10,73
12. Norbert Pasternak SP Żyznów 10,77
13. Jakub Świerad SP Grodzisko 10,86
14. Fabian Pawlicki SP Żyznów 11,11
15. Mikołaj Kut SP Dobrzechów 11,64
16. Damian Jakubas SP Dobrzechów 11,96
17. Kacper Mazur SP Dobrzechów 12,14
18. Alan Czaja SP 1 Wysoka Strzyżowska 12,28
19. Dominik Jakiełła SP 1 Wysoka Strzyżowska 12,46

 

rzut piłką palantową:

1. Maksymilian Białek SP Żyznów 41,5 m.
2. Bartosz Drążek SP Żarnowa 36,0
3. Jakub Piątek SP 1 Wysoka Strzyżowska 35,5
4. Robert Górnicki SP 2 Strzyżów 35,0 (34,0)
5. Ksawery Siemianowski SP Dobrzechów 35,0 (33,0)
6. Maksymilian Błażej SP 2 Strzyżów 34,5
7. Patryk Sobkowicz SP 2 Wysoka Strzyżowska 34,0
8. Dawid Bujak SP 2 Strzyżów 33,5
9. Tymon Bosek SP Glinik Zaborowski 30,0
10. Michał Maczuga SP Dobrzechów 29,5
11. Filip Ziobro SP Żyznów 28,5
12. Michał Król SP 2 Wysoka Strzyżowska 28,0
13. Sebastian Lepak SP Grodzisko 24,0
14. Maciej Panocha SP Grodzisko 21,5
15. Kacper Tutak SP 1 Wysoka Strzyżowska 20,0
16. Adrian Czaja SP 2 Wysoka Strzyżowska 18,0 (17,0)
17. Dominik Zięba SP Grodzisko 18,0 (16,5)

 

skok w dal:

1. Kacper Włodyka SP 2 Strzyżów 3,82 m.
2. Bartosz Zaremba SP 2 wysoka Strzyżowska 3,60
3. Kacper Łukaszek SP 2 Strzyżów 3,55
4. Dawid Trela SP Grodzisko 3,48
5. Szymon Koczela SP 1 Wysoka Strzyżowska 3,41
6. Stanisław Micał SP Żarnowa 3,30
7. Tomasz Dral SP Żarnowa 3,22
8. Kacper Paruch SP Grodzisko 3,08
9. Kamil Rokita SP Dobrzechów 3,02
10. Krystian Strzępek SP Dobrzechów 2,94
11. Kacper Fąfara SP Grodzisko 2,75
12. Jakub Dziok SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,57
13. Bartosz Ziemniak SP Żarnowa 2,50 (2,35)
14. Mateusz Kowal SP 1 Wysoka Strzyżowska 2,50 (2,20)

 

bieg na 1000 metrów:

1. Hieronim Oliwa SP 2 Strzyżów 3,45 min.
2. Antoni Bielak SP Grodzisko 4,00
3. Krystian Futoma SP 2 Strzyżów 4,10
4. Dawid Złotek SP 2 Wysoka Strzyżowska 4,20
5. Miłosz Michalski SP Grodzisko 4,22
6. Kacper Jarosz SP Żyznów 4,30
7. Korneliusz Szymański SP 2 Strzyżów 4,31
8. Wojciech Mnich SP 2 Strzyżów 4,50
9. Aleks Ożóg SP Żyznów 4,59

                                   Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej  konkurencji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *