Gminna Gimnazjada w tenisie stołowym (05.12.2016 r.)

 

Termin:                                 05.12.2016 r.
Miejsce:                               ZS Żarnowa
Ilość drużyn:                    dziewczęta          –         4
                                                 chłopcy                  –         5

 

dziewczęta:

ts-dz

ZS  Wysoka Strzyż. – ZS Dobrzechów                  3:0

ZS Żarnowa – ZS Żyznów                                            0:3

ZS Wysoka Strzyż. – ZS Żyznów                             3:0

ZS Żarnowa – ZS Dobrzechów                                 3:0

ZS Żarnowa – ZS Żyznów                                            3:1

 

klasyfikacja końcowa:

 1. ZS Wysoka Strzyżowska

 2. ZS Żyznów

3. ZS Żarnowa

4. ZS Dobrzechów

Dwie pierwsze drużyny uzyskały awansw do zawodów powiatowych.

 

składy drużyn:

ZS Wysoka Strzyżowska:

Julia Jajuga, Kinga Łyko, Małgorzata Włodyka.

opiekun: Marcin Białek

 

ZS Żyznów:

Wiesława Marecka, Katarzyna Szostak.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

ZS Żarnowa:

Patrycja Haczela, Jolanta Morawa, Aleksandra Oliwa.

opiekun: Witold Kuta

 

ZS Dobrzechów:

Małgorzata Ciuba, Julia Jarosz, Klaudia Winiarska.

opiekun: Mariusz Gadzina

 

 

 

chłopcy:

ts-chl

ZS Żyznów – MZS Strzyżów                        3:0

ZS Wysoka strzyż. – ZS Żyznów                3:0

ZS Dobrzechów – ZS Żarnowa                   3:2

ZS Żyznów – ZS Żarnowa                              3:2

ZS Wysoka Strzyż. – ZS Dobrzechów     3:0

ZS Żyznów – ZS Dobrzechów                      3:1

 

klasyfikacja końcowa:

 1. ZS Wysoka Strzyżowska

 2. ZS Żyznów

3. ZS Dobrzechów

4. MZS Strzyżów

5. ZS Żarnowa

                             Dwie pierwsze drużyny uzyskały awansw do zawodów powiatowych.

 

składy drużyn:

ZS Wysoka Strzyżowska

Kacper Modliszewski, Damian Szetela, Dominik Śliwa.

opiekun: Marcin Białek

 

ZS Żyznów:

Kacper Gouda, Adrian Szurlej, Krystian Wróbel.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

ZS Dobrzechów:

Mikołaj Cieśla, Piotr Kielar, Przemysław Matuszewski.

opiekun: Mariusz Gadzina

 

MZS Strzyżów:

Patryk Godek, Jakub Karaś.

opiekun: Maciej Piekarz

 

ZS Żarnowa:

Jakub Janusz, JKacper Pęcak, Szymon Wójcik.

opiekun: Witold Kuta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.