Gminna Gimnazjada – Liga LA (15.05.2015 r.)

 

Termin:                                      15.05.2015 r.

Miejsce:                                     Stadion CSTR Strzyżów

Ilość drużyn:                          dziewczęta           –        4

                                                       chłopcy                   –        6

 

 

W skład zawodów wchodzi szereg konkurencji lekkoatletycznych, m. in. biegi na 100 m., 300 m. 600 m. (dz.), 1000 m. (chł.), skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, sztafeta 4 x 100 m. Drużynę stanowi maksymalnie 15 zawodników, a o jej wyniku decyduje suma  12 najlepszych rezultatów punktowych.

 

dziewczęta:

 

1. ZS Grodzisko                                         736 pkt.

2. MZS Strzyżów                                       607

3. ZS Dobrzechów                                   429

4. ZS Żyznów                                              201

 

Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna ZS Grodzisko.

 

składy drużyn:

 

ZS Grodzisko:

Gabriela Bełch, Sylwia Bujak, Katarzyna Drozd, Wiktoria Fąfara, Agata Kopala, Katarzyna Kustra, Agnieszka Prasnal, Weronika Skrzypek, Magdalena Strzepek, Sylwia Strzępek, Klaudia Szaro, Na.talia Szczepan.

opiekun: pan mgr Tomasz Dobek

 

MZS Strzyżów:

Diana Błażejowska, Martyna Jacek, Daria Kopeć, Karolina Kopeć, Wioletta Materna, Weronika Mazur, Julia Paszek, Weronika Samolewicz, Aleksandra Tęcza, Adrianna Wójtowicz, Aleksandra Wójtowicz.

opiekun: pan mgr Bartłomiej Surowiecki

 

ZS Dobrzechów:

Julia Bednarz, Klaudia Chmiel, Joanna Flaga, Magdalena Hart, Monika Jakubowicz, Emilia Kucab, Katarzyna Pirga, Gabriela Sasa, Dorota Stawarz, Gabriela Szajdek, Kinga Ślusarczyk, Aleksandra Tęczar, Klaudia Winiarska, Aleksandra Wójtowicz.

opiekun: pan mgr Mariusz Gadzina

 

ZS Żyznów:

Julia Barzyk, Paulina Domaradzka, Karolina Jarosz, Patrycja Korab, Natalia Kozimor.

opiekun: pan mgr Wojciech Myśliwiec

 

 

chłopcy:

 

1. ZS Żarnowa                                               1066 pkt.

2. MZS Strzyżów                                          1060

3. ZS Grodzisko                                                891

4. ZS Wysoka Strzyżowska                       752

5. ZS Dobrzechów                                          724

6. ZS Żyznów                                                     256

 

            Dwie pierwsze drużyny uzyskały awans do zawodów powiatowych.

 

składy drużyn:

 

ZS Żarnowa:

Mateusz Ciuba, Dawid Czyż, Krystian Haczela, Sebastian Kliś, Jakub Lechowicz, Hubert Mleczek, Paweł Nowak, Maciej Rabenda, Dawid Sikora, Arkadiusz Ziobro, Dominik Ziobro, Krystian Ziobro.

opiekun: pan mgr Witold Kuta

 

MZS Strzyżów:

Bolesław Bożek, Jakub Drogoń, Szymon Gałuszka, Piotr Jarema, Krystian Kiełbasa, Szymon Kurdziel, Dominik Paszek, Michał Ruszała, Miłosz Ruszała, Jakub Śliwa, Patryk Wieszczek, Marcin Wójcik.

opiekun: pan mgr Bartłomiej Surowiecki

 

ZS Grodzisko:

Artur Bujak, Przemysław Gajda, Arkadiusz Grodzki, Damian Haba, Mateusz Jakubowicz, Damian Paruch, Bartłomiej Plezia, Patryk Róg, Marcin Stec, Patryk Strzępek, Jakub Walczyk, Kacper Wiater.

opiekun: pan mgr Radosław Ślaski

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Arkadiusz Basamania, Damian Błażejowski, Dawid Błażejowski, Dawid Bożek, Dariusz Dziadosz, Maciej Fiołek, Wojciech Jajuga, Wojciech Kulpiński, Jarosław Kumor, Kacper Modliszewski, Jakub Niebylecki, Patryk Skalski, Wojciech Szydło.

opiekun: pan mgr Marcin Białek

 

ZS Dobrzechów;

Mikołaj Cieśla, Igor Flaga, Paweł Kiebała, Konrad Kiełtyka, Krystian Krupa, Przemysław Matuszewski, Tomasz Stolarski, Dominik Strzępek, Mateusz Strzępek, Łukasz Warchoł, Daniel Wilusz, Jakub Wójcik.

opiekun: pan mgr Mariusz Gadzina

 

ZS Żyznów:

Rafał Korab, Tomasz Marecki, Patryk Pęcak, Paweł Piskadło, Adrian Wilk.

opiekun: pan mgr Wojciech Myśliwiec

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.