Gminna Gimnazjada – Indywidualne Mistrzostwa LA (17.09.2014 r.)

 

Termin:                                                     17.09.2014 r.
Miejsce:                                                    stadion CSTR Strzyżów
Ilość uczestników:                            dziewczęta  –        35
                                                                       chłopcy      –        62

                                                                 dziewczęta:

                                                    bieg na 100 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Wiktoria Fąfara ZS Grodzisko 14,35 s.
 2. Karolina Małek ZS Żarnowa 14,40
 3. Aleksandra Ziobro ZS Godowa 14,96
 4. Dominika Sarna ZS Wysoka Strzyżowska 15,68
 5. Gabriela Bełch ZS Grodzisko 15,69
 6. Natalia Hart ZS Wysoka Strzyżowska 15,75
 7. Patrycja Korab ZS Żyznów 16,34
 8. Natalia Kozimor ZS Żyznów 16,64
 9. Karolina Jarosz ZS Żyznów 17,07
 10. Emilia Kucab ZS Dobrzechów 17,46
 11. Natalia Pirga ZS Dobrzechów 17,87

 

                                              bieg na 300 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Sylwia Bujak ZS Grodzisko 51,99 s.
 2. Wioletta Materna MZS Strzyżów 53,76
 3. Natalia Dziadosz ZS Wysoka Strzyżowska 55,76
 4. Kinga Ślusarczyk ZS Dobrzechów 57,54
 5. Sylwia Strzępek ZS Grodzisko 59,75
 6. Gabriela Sasa ZS Dobrzechów 60,38
 7. Klaudia Szaro ZS Grodzisko 61,57
 8. Adrianna Wojtowicz MZS Strzyżów 62,07

 

                                               bieg na 600 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Magdalena Strzępek ZS Grodzisko 2,06 min.
 2. Agnieszka Prasnal ZS Grodzisko 2,07
 3. Diana Błażejewska MZS Strzyżów 2,10
 4. Gabriela Szajdek ZS Dobrzechów 2,15

 

                                                       pchnięcie kulą:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Agata Kopala ZS Grodzisko 6,95 m.
 2. Magdalena Hart ZS Dobrzechów 6,35
 3. Laura Michalik ZS Grodzisko 5,65

 

                                                          skok w dal:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Aleksandra Wójtowicz ZS Dobrzechów 3,97 m.
 2. Dominika Dziadosz ZS Dobrzechów 3,70
 3. Karolina Wilk ZS Wysoka Strzyżowska 3,50
 4. Brygida Kliś ZS Wysoka Strzyżowska 3,40
 5. Magdalena Kozak ZS Żyznów 3,34
 6. Adrianna Wilk ZS Wysoka strzyżowska 3,25 (3,20)
 7. Weronika Skrzypek ZS Grodzisko 3,25 (2,90)

 

                                                      rzut oszczepem:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Katarzyna Drozd ZS Grodzisko 21 m.
 2. Aleksandra Tęcza ZS Dobrzechów 8

 

                                                 sztafeta 4 x 100 m.:

 miejsce  szkoła  wynik 
 1. ZS Grodzisko 61,36 s.
 2. MZS Strzyżów 66,10
 3. ZS Żyznów 68,16
 4. ZS Dobrzechów 70,75

                          

                  Awans do zawodów powiatowych uzyskały trzy pierwsze zawodniczki w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.

 

                                                                  chłopcy:

                                                     bieg na 100 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Krystian Kiełbasa MZS Strzyżów 12,08 s.
 2. Dominik Paszek MZS Strzyżów 12,10
 3. Krystian Ziobro ZS Żarnowa 12,48
 4. Szymon Gałuszka MZS Strzyżów 12,51
 5. Sebastian Kliś ZS Żarnowa 12,71
 6. Patryk Ruszała ZS Żarnowa 12,80
 7. Patryk Złotek ZS Wysoka Strzyżowska 12,81
 8. Przemysław Gajda ZS Grodzisko 13,41
 9. Igor Flaga ZS Dobrzechów 13,52
 10. Sebastian Kluska ZS Godowa 13,60
 11. Filip Flaga MZS Strzyżów 13,94
 12. Łukasz Warchoł ZS Dobrzechów 13,96
 13. Łukasz Kozak ZS Żyznów 14,14
 14. Patryk Skalski ZS Wysoka Strzyżowska 14,24
 15. Artur Bujak ZS Grodzisko 14,26
 16. Kamil Szlachta ZS Dobrzechów 14,36
 17. Dawid Błażejewski ZS Wysoka Strzyżowska 15,14
 18. Paweł Piskało ZS Żyznów 16,16

 

                                                         bieg na 300 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Konrad Kiełtyka ZS Dobrzechów 43,28 s.
 2. Bolesław Bożek MZS Strzyżów 43,60
 3. Damian Paruch ZS Grodzisko 44,66
 4. Jakub Śliwa MZS Strzyżów 45,13
 5. Piotr Jarema MZS Strzyżów 45,36
 6. Patryk Bożek ZS Wysoka Strzyżowska 46,74
 7. Kamil Włodyka ZS Wysoka Strzyżowska 47,00
 8. Mateusz Zdon ZS Dobrzechów 47,36
 9. Mateusz Ciuba ZS Żarnowa 48,28
 10. Mateusz Gajda MZS Strzyżów 48,75
 11. Damian Haba ZS Grodzisko 48,99
 12. Krystian Szettla ZS Grodzisko 55,06

 

                                           bieg na 1000 metrów:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Daniel Wilusz ZS Dobrzechów 3,21 min
 2. Jakub Lechowicz ZS Żarnowa 3,27
 3. Marcin Wójcik MZS Strzyżów 3,29
 4. Mateusz Jakubowicz ZS Grodzisko 3,32
 5. Tomasz Haba ZS Grodzisko 3,36
 6. Mateusz Strzępek ZS Dobrzechów 3,43
 7. Jakub Walczyk ZS Grodzisko 3,51
 8. Krystian Krupa ZS Grodzisko 3,52
 9. Dawid Sikora ZS Żarnowa 3,54
 10. Konrad Koczela MZS Strzyżów 3,55

 

                                                   pchnięcie kulą:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Bartłomiej Plezia ZS Grodzisko 10,19 m.
 2. Jakub Drogoń MZS Strzyżów 10,15
 3. Jarosław Kumor ZS Wysoka Strzyżowska 9,45
 4. Patryk Pęcak ZS Żyznów 9,10
 5. Patryk Fiołek ZS Godowa 8,90
 6. Patryk Wieszczek MZS Strzyżów 8,35
 7. Paweł Nowak ZS Żarnowa 7,75
 8. Kacper Wiater ZS Grodzisko 7,55
 9. Michał Kępa ZS Grodzisko 7,50

 

                                                            skok w dal:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Krystian Haczela ZS Żarnowa 5,30 m.
 2. Maciej Rabenda ZS Żarnowa 5,18
 3. Łukasz Stępień MZS Strzyżów 4,80
 4. Jakub Niebylecki ZS Wysoka Strzyżowska 4,70
 5. Dominik Strzępek ZS Dobrzechów 4,56
 6. Wojciech Pałys ZS Żarnowa 4,20
 7. Arkadiusz Grodzki ZS Grodzisko 4,16 (4,04
 8. Rafał Korab ZS Żyznów 4,16 (x)
 9. Mikołaj Cieśla ZS Dobrzechów 3,90
 10. Adrian Wilk ZS Żyznów 3,66

 

                                               rzut oszczepem:

 miejsce  imię i nazwisko  szkoła  wynik 
 1. Arkadiusz Ziobro ZS Żarnowa 37, 0 m.
 2. Miłosz Ruszała MZS Strzyżów 32,0
 3. Przemysław Matuszewski ZS Dobrzechów 14,0

 

                                           sztafeta 4 x 100 m.:

 miejsce  szkoła  wynik 
 1. ZS Żarnowa 50,49 s.
 2. MZS Strzyżów 51,91
 3. ZS Grodzisko 54,90
 4. ZS Dobrzechów 56,89
 5. ZS Wysoka Strzyżowska 56,98
 6. ZS Żyznów 61,08

 

 

             Awans do zawodów powiatowych uzyskali trzej pierwsi zawodnicy w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *