Archiwum kategorii: 2017/2018

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

 

Termin:                                          04.10.2017 r.
Miejsce:                                         stadion MKS Wisłok Strzyżów
Ilość uczestników:                  dziewczęta           –        16
                                                             chłopcy                  –        22    

 

 

dziewczęta:

 

  1. Emilia Bełch SP Grodzisko
  2. Amelia Mularz SP 2 Strzyżów
  3. Natalia Mikuszewska SP Grodzisko
  4. Katarzyna Żydzik SP 2 Strzyżów
  5. Jagoda Wieszczek SP Żyznów
  6. Dagmara Sokołowska SP 2 Strzyżów
  7. Kamila Ruszała SP 2 Strzyżów
  8. Izabela Lasota SP 2 Strzyżów
  9. Wiesława Marecka SP Żyznów
10. Marzena Włodyka SP Grodzisko
11. Andżelika Domaradzka SP Żyznów
12. Urszula Skalska SP Żyznów
13. Anna Piech SP Grodzisko
14. Kinga Nycz SP Żyznów
15. Gabriela Jagodzińska SP Grodzisko
16. Emilia Kozak SP Grodzisko

 

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP Grodzisko
  3. SP Żyznów

 

chłopcy:

 

  1. Patryk Bożek SP 2 Strzyżów
  2. Michał Wojnarowski SP 2 Strzyżów
  3. Mateusz Szymla SP Dobrzechów
  4. Adrian Róg SP Grodzisko
  5. Patryk Draus SP 2 Strzyżów
  6. Łukasz Książek SP 2 Strzyżów
  7. Jakub Gruca SP 2 Strzyżów
  8. Kacper Lutak SP 2 Strzyżów
  9. Daniel Strzępek SP Grodzisko
10. Patryk Szczygieł SP Grodzisko
11. Sławomir Kiebała SP Dobrzechów
12. Krystian Róg SP Grodzisko
13. Bartosz Strzępek SP Dobrzechów
14. Arkadiusz Rybka SP Dobrzechów
15. Michał Banek SP Dobrzechów
16. Grzegorz Matera SP Dobrzechów
17. Bartosz Paruch SP Grodzisko
18. Adrian Bożek SP Żyznów
19. Jacek Noga SP Grodzisko
20. Maciej Charzewski SP 2 Strzyżów
21. Szymon Wieszczek SP Żarnowa
22. Mateusz Grodzki SP Grodzisko


Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP Grodzisko
  3. SP Dobrzechów

 

                      Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych trzech miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa LA

 

Termin:                                         15.09.2017 r.
Miejsce:                                        stadion MKS Wisłok Strzyżów
Ilość uczestników:                  dziewczęta  –        45    
                                                             chłopcy         –        63

 

dziewczęta:

bieg na 100 metrów:

  1. Julia Ziobro SP Godowa 14,68 s.
  2. Natalia Pękosz SP Żarnowa 15,66
  3. Aleksandra Zaremba SP 2 Wysoka Strz. 16,01
  4. Patrycja Wnęk SP Godowa 16,07
  5. Kamila Ruszała SP 2 Strzyżów 16,36
  6. Martyna Czyż SP Żarnowa 16,84
  7. Natalia Mikuszewska SP Grodzisko 16,87
  8. Zuzanna Maźnicka SP Dobrzechów 16,90
  9. Joanna Grodzka SP Grodzisko 17,56
10. Izabela Pas SP Grodzisko 17,58
11. Magdalena Włodyka SP 2 Strzyżów 17,66
12. Jagoda Baran SP Dobrzechów 17,95
13. Daria Małek SP Grodzisko 18,13
14. Andżelika Domaradzka SP Żyznów 18,24
15. Weronika Dubiel SP 2 Strzyżów 18,55
16. Amelia Szaro SP Żyznów 18,59
17. Karolina Kowalczyk SP 2 Strzyżów 18,91

 

bieg na 300 metrów:

  1. Sylwia Ziobro SP Godowa 52,31 s.
  2. Katarzyna Żydzik SP 2 Strzyżów 54,18
  3. Patrycja Chruniak SP Godowa 54,66
  4. Marlena Strzępek SP 2 Strzyżów 59,20
  5. Małgorzata Włodyka SP 2 Wysoka Strz. 59,24
  6. Karina Noga SP 2 Wysoka Strz. 60,36
  7. Gabriela Jagodzińska SP Grodzisko 60,84
  8. Nikola Warzybok SP 2 Strzyżów 61,16
  9. Wioletta Szczepanik SP Grodzisko 65,94

 

bieg na 600 metrów:

  1. Amelia Mularz SP 2 Strzyżów 2,11,18 s.
  2. Emilia Bełch SP Grodzisko 2,16,84
  3. Dominika Banek SP Dobrzechów 2,23,26
  4. Ilona Hart SP 2 Wysoka Strz. 2,30,65
  5. Martyna Włodyka SP Dobrzechów 3,05,00

 


pchnięcie kulą:

  1. Magdalena Sołtys SP Godowa 8,50 m.
  2. Izabela Fiołek SP Godowa 7,60
  3. Oliwia Zaremba SP 2 Strzyżów 7,30
  4. Izabela Pirga SP Godowa 6,80
  5. Zuzanna Klimek SP 2 Strzyżów 6,30
  6. Gabriela Szczygieł SP Grodzisko 4,60

 

skok w dal:

  1. Julia Jajuga SP 2 Wysoka Strz. 3,82 m.
  2. Kinga Łyko SP 2 Wysoka Strz. 3,72
  3. Aleksandra Oliwa SP Żarnowa 3,69
  4. Patrycja Haczela SP Żarnowa 3,68
  5. Izabela Lasota SP 2 Strzyżów 3,50 (3,45)
  6. Olga Bednarz SP Dobrzechów 3,50 (3,40)

 

rzut oszczepem:

  1. Wiktoria Gwiazda SP Godowa 19,0 m.
  2. Gabriela Czaja SP 2 Strzyżów 14,0

 

sztafeta 4 x 100 m.:

 1. SP Godowa 61,14 s.
 2. SP Grodzisko 68,25
 3. SP Wysoka Strz. 69,20
 4. SP Dobrzechów 71,90

 

                        Awans do zawodów powiatowych uzyskały trzy pierwsze zawodniczki w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.

 

chłopcy:

 

bieg na 100 metrów:

  1. Dominik Szaro SP Żarnowa 13,74 s.
  2. Szymon Wójcik SP Żarnowa 13,80
  3. Arkadiusz Rybka SP Dobrzechów 13,85
  4. Bartłomiej Strzępek SP Dobrzechów 14,23
  5. Szymon Wilk SP Żyznów 14,28
  6. Jakub Zamorski SP Żyznów 14,51
  7. Przemysław Głowacki SP Grodzisko 14,54
  8. Adrian Szurlej SP Żyznów 14,55
  9. Szymon Kulpiński SP 2 Strzyżów 14,71
10. Piotr Grochowski SP 2 Wysoka Strz. 15,15
11. Michał Hart SP 2 Wysoka Strz. 15,28
12. Michał Fiołek SP 2 Wysoka Strz. 15,35
13. Dominik Wilusz SP 2 Strzyżów 15,39
14. Grzegorz Kut SP Grodzisko 16,15

 

bieg na 300 metrów:

  1. Łukasz Książek SP 2 Strzyżów 48,28 s.
  2. Adrian Nowak SP Dobrzechów 49,06
  3. Kacper Lutak SP 2 Strzyżów 49,44
  4. Norbert Czaja SP 2 Wysoka Strz. 50,18
  5. Maciej Charzewski SP 2 Strzyżów 50,56
  6. Dominik Śliwa SP 2 Wysoka Strz. 50,94
  7. Adrian Róg SP Grodzisko 51,49
  8. Patryk Szczygieł SP Grodzisko 51,76
  9. Paweł Mularz SP 2 Strzyżów 52,09
10. Łukasz Grochowski SP 2 Wysoka Strz. 52,14
11. Krystian Róg SP Grodzisko 52,71
12. Bartosz Paruch SP Grodzisko 52,74
13. Bartosz Sękowski SP Godowa 53,23
14. Szymon Barlik SP 2 Strzyżów 53,86
15. Szymon Ziobro SP Godowa 54,08

 

bieg na 1000 metrów:

  1. Patryk Bożek SP 2 Strzyżów 3,17,15 min.
  Michał Wojnarowski SP 2 Strzyżów 3,17,15
  3. Mateusz Szymla SP Dobrzechów 3,30,21
  4. Filip Czarnik SP 2 Strzyżów 3,46,45
  5. Grzegorz Matera SP Dobrzechów 3,55,48
  6. Michał Banek SP Dobrzechów 4,01,17
  7. Jacek Noga SP Grodzisko 4,05,12
  8. Krystian Lepak SP Grodzisko 4,11,09

 

pchnięcie kulą:

  1. Bartosz Kowalski SP Żarnowa 12,05 m.
  2. Szymon Wójcik SP Dobrzechów 10,25
  3. Patryk Wnęk SP Godowa   9,70 (9,65)
  4. Hubert Bożek SP Żarnowa   9,70 (9,40)
  5. Jakub Perłowski SP 2 Strzyżów   9,65
  6. Sławomir Kiebała SP Dobrzechów   9,00 (8,55)
  7. Jakub Szczygieł SP 2 Strzyżów   9,00 (8,40)
  8. Jakub Kolbusz SP 2 Strzyżów   8,75
  9. Adrian Bujak SP Grodzisko   8,30
10. Dawid Małek SP Grodzisko   8,00
11. Michał Irzyk SP Dobrzechów   7,30
12. Szymon Pirga SP Dobrzechów   7,15

 

skok w dal:

  1. Jakub Gruca SP 2 Strzyżów 4,90 m.
  2. Kamil Czaja SP 2 Wysoka Strz. 4,78
  3. Dominik Konicki SP 2 Wysoka Strz. 4,60
  4. Tomasz Urban SP 2 Strzyżów 4,55
  5. Michał Jarema SP Żarnowa 4,52
  6. Kacper Gouda SP Żyznów 4,38
  7. Jakub Bednarz SP Dobrzechów 4,36
  8. Jakub Pałys SP Żarnowa 4,32
  9. Rafał Król SP 2 Wysoka Strz. 4,30
10. Marcin Szajdek SP Dobrzechów 4,10
11. Szymon Wieszczek SP Żyznów 3,48
12. Dominik Piskadło SP Żyznów 3,40
13. Krzysztof Fiołek SP 1 Wysoka Strz. 2,60

 

rzut oszczepem:

  1. Patryk Draus SP 2 Strzyżów 31,00 m.

 

sztafeta 4 x 100 m.:

 

  1. SP Żarnowa 54,94 s.
  2. SP Dobrzechów 56,25
  3. SP 2 Strzyżów 56,62
  4. SP Żyznów 57,63
  5. SP Grodzisko 58,89
  6. SP 2 Wysoka Strz. 59,40

 

Awans do zawodów powiatowych uzyskali trzej pierwsi zawodnicy w każdej konkurencji oraz zwycięska sztafeta.