Archiwum kategorii: 2017/2018

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – indywidualnie

 

Termin:                                      27.03.2018 r.

Miejsce;                                    SP 2 Strzyżów

Ilość uczestników:              dziewczęta   –      6

                                                       chłopcy           –   14

 

dziewczęta:

I miejsce:               Julia Jajuga                            –     SP 2 Wysoka Strz.

II miejsce:             Małgorzata Włodyka      –     SP 2 Wysoka Strz.

III miejsce:            Patrycja Haczela                –     SP Żarnowa

IV miejsce:           Weronika Tutak                    –     SP 1 Wysoka Strz.

V miejsce:            Jolanta Morawa                     –     SP Żarnowa

VI miejsce:          Julia Gazda                                –     SP Grodzisko

 

chłopcy:
  1. Jakub Karaś                                    –     SP 2 Strzyżów

 2. Mateusz Stodolak                       –     SP Żarnowa

 3. Miłosz Gierus                                –     SP Dobrzechów

4. Jakub Szczepankiewicz            –     SP Żarnowa

5 – 7. Filip Czarnik                             –     SP 2 Strzyżów

Tomasz Grodzki                                 –     SP Grodzisko

Mateusz Złotek                                  –     SP 2 Wysoka Strz.

8 – 11. Krzysztof Fiołek                  –     SP 1 Wysoka Strz.

Piotr Kowal                                            –     SP Dobrzechów

Piotr Michnal                                       –     SP 2 Strzyżów

12. – 13. Krzysztof Haber              –     SP Dobrzechów

Damian Niewieściuch                     –    SP Grodzisko

14. Mikołaj Kilar                                 –     SP Dobrzechów

                               Awans do zawodów powiatowych uzyskują zdobywcy trzech pierwszych miejsc.

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

 

Termin:                               28.02./02.03.2018 r.

Miejsce:                             SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                   dziewczęta   –   1

                                                chłopcy           –   2

 

                            W kategorii dziewcząt do zawodów (28.02.) zgłoszono jedynie drużynę SP 2 Strzyżów i ona uzyskała awans do zawodów powiatowych.

                           W zawodach chłopców (02.03.) drużyna SP 2 Strzyżów zwyciężyła z SP Dobrzechów 2:0. W Powiatowych IMS wystąpi SP 2 Strzyżów.

 

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Patryk Bożek, Maciej Charzewski, Mateusz Chruniak, Jakub Dobek, Patryk Draus, Michał Józefiak, Jakub Kolbusz, Kacper Lutak, Kacper Matłosz, Gabriel Strzępek, Jakub Szczygieł, Tomasz Urban.

opiekunowie: Renata Piekarz, Andrzej Charzewski.

 

SP Dobrzechów:

Jakub Bednarz, Miłosz Gierus, Miłosz Hart, Sławomir Kiebała, Grzegorz Matera, Adrian Nowak, Bartłomiej Strzępek, Marcin Szajdek.

opiekun: Mariusz Gadzina