Archiwum kategorii: 2019/2020

Gminne Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców

 

Termin:                                       10.01.2020 r.

Miejsce:                                     SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                           3

 

 

wyniki meczów:

 SP Grodzisko    – SP 1 Strzyżów                                     19:9

SP 2 Strzyżów  – SP Grodzisko                                        25:0

SP 2 Strzyżów  – SP 1 Strzyżów                                      43:4

 

 

I miejsce:                               SP 2 Strzyżów

II miejsce:                             SP Grodzisko

III miejsce:                           SP 1 Strzyżów

                                 Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Maksymilian Błażej, Dawid Bujak, Krystian Futoma, Robert Górnicki, Szymon Leśniak, Kacper Łukaszek, Bartosz Matera, Kacper Stogiera, Marcel Szetela, Korneliusz Szymański, Kacper Włodyka.

opiekun: Maciej Piekarz

 

SP Grodzisko:

Antoni Bielak, Dawid Cynarski, Kacper Fąfara, Miłosz Michalski, Kacper Paruch, Bartosz Strzępek, Piotr Szeliga, Karol Szypuła, Jakub Świerad, Dawid Trela, Brajan Walczyk, Konrad Wawrzonek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Strzyżów:

Mateusz Bielański, Marcin Krzesiński, Adam Jaksan, Marcel Krupa, Sergiusz Krupa, Wojciech Ossowski, Piotr Ścisłowski, Gabriel Wilusz, Maksym Wnęk, Radosław Woda.

opiekun: Robert Grabowski

 

 

Gminne Igrzyska Dzieci w koszykówce dziewcząt

Termin:                                       09.01.2020 r.

Miejsce:                                     SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                           3

wyniki meczów:

SP 1 Strzyżów  – SP 1 Wysoka Strzyżowska            20:2

SP 2 Strzyżów  – SP 1 Wysoka Strzyżowska            36:2

SP 2 Strzyżów  – SP 1 Strzyżów                                       36:14

I miejsce:                               SP 2 Strzyżów

II miejsce:                            SP 1 Strzyżów

III miejsce:                          SP 1 Wysoka Strzyżowska

                                 Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Patrycja Chlebica, Bianka Góra, Martyna Hus, Julia Jarosz, Jagoda Kozikowska , Wiktoria Król, Wiktoria Majka, Gioia Matłosz, Wiktoria Pytko, Gabriela Szczygieł, Martyna Szurlej, Karolina Wyciślak, Daria Zaremba.

opiekun: Maciej Piekarz

SP 1 Strzyżów:

Wiktoria Baszak, Anna Bożek, Karolina Haligowska, Emila Kwater, Maja Marciniak, Maja Moskal, Milena Moskal, Milena Pas, Julia Ślaska, Maryla Wojtczak.

opiekun: Robert Grabowski

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Karolina Baran, Emilia Dziok, Natalia Kawa, Magdalena Konieczna, Karolina Podsiadło, Julia Sokólska, Katarzyna Strzępek, Weronika Szetela, Patrycja Tabak, Lena Ziobro.

opiekun: Wojciech Myśliwiec