Archiwum kategorii: 2019/2020

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców

 

Termin:                                        28.11.2019 r.

Miejsce:                                      SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                            4

 

wyniki:

SP 2 Strzyżów – SP Grodzisko                                            13:0

SP Dobrzechów – SP 1 Strzyżów                                        5:4 k. (4:4)

o 3 miejsce:

SP Grodzisko – SP 1 Strzyżów                                              5:2

finał:

SP 2 Strzyżów – SP Dobrzechów                                      14:0

kolejność końcowa:

  1. SP 2 Strzyżów
  2. SP Dobrzechów
  3. SP Grodzisko
  4. SP 1 Strzyżów
                                         Awans do zwodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.

 

składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Miłosz Antonik, Maksymilian Błażej, Dawid Bujak, Krystian Futoma, Robert Górnicki, Kacper Łukaszek, Bartosz Matera Szymon Ruszała, Kacper Salamon, Kacper Stogiera, Marcin Szetela, Korneliusz Szymański, Kacper Włodyka.

opiekun: Maciej Piekarz

 

SP Dobrzechów:

Kacper Bałabas, Michał Hałas, Alan Kapelan, Mikołaj Kut, Michał Maczuga, Kacper Mazur, Franciszek Moskal, Igor Nowak, Kamil Rokita, Ksawery Siemianowski, Marcel Skwierz, Krystian Strzępek.

opiekun: Mariusz Gadzina

 

SP Grodzisko:

Antoni Bielak, Dawid Cynarski, Kacper Fąfara, Miłosz Michalski, Maciej  Panocha, Kacper Paruch, Bartosz Pas, Bartosz Strzępek, Piotr Szeliga, Karol Szypuła, Jakub Świerad, Dawid Trela, Brajan Walczyk, Konrad Wawrzonek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

SP 1 Strzyżów:

Mateusz Bielański,, Adam Jaksan, Marcel Krupa,m Sergiusz Krupa, Wojciech Ossowski, Michał Pająk, Paweł Puc, Piotr Ścisłowski, Gabriel Wilusz, Maksym Wnęk, Radosław Woda.

opiekun: Robert Grabowski

 

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

 

Termin;                                          27.11.2019 r.

Miejsce:                                        SP 2 Strzyżów

Ilość drużyn:                              3

 

wyniki  meczów:

SP 2 Strzyżów – SP 1 Strzyżów                                7:3

SP 1 Strzyżów – SP Grodzisko                                  5:4

SP 2 Strzyżów – SP Grodzisko                                  1:0

 

I miejsce:                             SP 2 Strzyżów

II miejsce:                           SP 1 Strzyżów

III miejsce:                         SP Grodzisko

                                           Awans do zawodów powiatowych uzyskała drużyna SP 2 Strzyżów.
składy drużyn:

SP 2 Strzyżów:

Patrycja Chlebica, Martyna Hus, Julia Jarosz, Jagoda Kozikowska, Wiktoria Król, Wiktoria Majka, Gioia Matłosz, Wiktoria Pytko, Gabriela Szczygieł, Martyna Szurlej, Karolina Wyciślak, Daria Zaremba.

opiekun: Maciej Piekarz

 

SP 1 Strzyżów:

Wiktoria Baszak, Karolina Haligowska, Emilia Kwater, Maja Moskal, Milena Moskwa, Milena Moskwa, Milena Pas, Wiktoria Polańska, Maryla Wojtczak, Nikola Ziobro.

opiekun: Robert Grabowski

 

SP Grodzisko:

Marcelina Bujak, Dominika Głowacka, Julia Głowacka, Karolina Grodzka, Weronika Król, Karolina Lepak, Milena Michalska, Kinga Modliszewska, Daria Strzępek, Martyna Strzępek, Daria Szetela, Oliwia Wesołowska.

opiekun: Tomasz Dobek