Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej (02.06.2016 r.)

 

Termin:                                          02.06.2016 r.

Miejsce:                                        Boisko „Orlik” Strzyżów

Ilość drużyn:                               8

 

 

wyniki meczów (system do dwóch przegranych):

MZS Strzyżów – SP 1 Strzyżów                 4:0

ZS Wysoka Strz. -SP 1 wysoka Strz.      2:0

ZS  Żyznów – ZS Dobrzechów                   0:0    (3:2 k.)

ZS Grodzisko – ZS Żarnowa                       2:0

SP 1 Wysoka Strz. – SP 1 Strzyżów        1:1 (1:0 k.)

ZS Dobrzechów – ZS Żarnowa                  2:1

ZS Wysoka Strz. – MZS Strzyżów             2:0

ZS Grodzisko – ZS Żyznów                           4:1

ZS Żyznów – SP 1 Wysoka Strz.                 3:0

MZS Strzyżów – ZS Dobrzechów              3:0

 

o III miejsce:

MZ Strzyżów – ZS Żyznów                        1:1 (3:1 k.)

 

finał:

ZS Grodzisko – ZS Wysoka Strzyż          4:0

 

klasyfikacja końcowa:

 

1. ZS Grodzisko

2. ZS Wysoka Strzyżowska

3. MZS Strzyżów

4. ZS Żyznów

5. ZS Dobrzechów

SP 1 Wysoka Strz.

7. SP 1 Strzyżów

ZS Żarnowa

 

    Drużyna ZS Grodzisko uzyskała awans do zawodów powiatowych.

 

składy drużyn:

 

ZS Grodzisko:

Mateusz Grodzki, Tomasz Grodzki, Maciej Kępa, Krystian Lepak, Damian Niewieściuch, Bartosz Paruch, Adrian Róg, Krystian Róg, Dawid Strzępek.

opiekun: Radosław Ślaski

 

ZS Wysoka Strzyżowska:

Maciej Basamania, Kamil Czaja, Wojciech Gzik, Michał Hart, Norbert Koczela, Rafał Król, Dawid Wilk, Michał Wilk.

opiekun: Marta Draga

 

MZS Strzyżów:

Patryk Bożek, Maciej Charzewski, Szymon Dunajski, Jakub Gruca, Szymon Gruca, Mateusz Kowalczyk, Łukasz Książek, Krystian Lecnar, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Kacper Szlachta,

opiekun: Leszek Szczęch

 

ZS Żyznów:

Adrian Bożek, Kacper Gołda, Bartosz Jarosz, Rafał Jarosz, Dominik Piskadło, Adrian Szurlej, Mateusz Wieszczek, Jakub Zamorski.

opiekun: Zofia Zamorska

 

SP 1 Wysoka Strzyżowska:

Gabriela Korczyńska, Dawid Czaja, Krzysztof Fiołek, Szymon Piątek, Dariusz Strzępek, Kamil Tabak, Maciej Tabak, Kamil Tutak, Kacper Włodyka, Mateusz Złotek.

opiekun: Wojciech Myśliwiec

 

SP 1 Strzyżów:

Miłosz Fałat, Radosław Godek, Kacper Gorczyca, Wacław Klimczak, Kacper Kwater, Eryk Leszczak, Marcel Oliwa, Michał Raś, Kacper Szczygieł, Jakub Tobiasz.

opiekun: Robert Grabowski

 

ZS Żarnowa:

Oliwier Dobek, Kacper Haczela, Michał Jarema, Jakub Kubas, Kacper Pęcak, Kamil Sęk, Dominik Szaro, Jakub Szczepankiewicz, Michał Złotek.

opiekun: Witold Kuta

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.